Rodzimy deweloper gier mobilnych oraz komputerowych przeciera zupełnie nowy szlak w swojej historii wraz z prezentacją gry INTERASTRA. Kosmiczny survival o niezrównanej skali i wymagającej rozgrywce już wkrótce trafi w ręce graczy PC.

 

Wrocławska spółka T-Bull zapowiada długo wyczekiwaną grę INTERASTRA, dotychczas znaną pod roboczą nazwą „Space Simulator”. Nowa produkcja to kosmiczny survival, który rzuca gracza w odległe zakątki fikcyjnej galaktyki, gdzie każda decyzja może stanowić o jego przetrwaniu. To jeden z kilku tytułów, który jest częścią ekspansji dolnośląskiego dewelopera na rynek PC.

INTERASTRA to kolejny tytuł, który dedykujemy rynkowi PC. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu z zakresu tworzenia gier wierzymy, że gry na PC nad którymi pracujemy przyciągną wielu nowych graczy. Pod względem złożoności rozgrywki, a także technologicznie, to nasz najbardziej ambitny projekt w historii i nie możemy być bardziej podekscytowani pokazaniem go światu po raz pierwszy” – mówi Damian Fijałkowski, Współzałożyciel i Prezes Zarządu T-Bull.

Użytkownicy ciekawi uniwersum INTERASTRA już niedługo będą mogli zapoznać się z prologiem gry.

Studio T-Bulla S.A równocześnie pracuje nad projektem Birding Simulator oraz pięcioma symulatorami we współpracy z inwestorem, wszystkie dedykowane są rynkowi PC.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments