SimFabric podpisała 23 lutego 2021 roku z GroMar trzy umowy związane z otrzymanym grantem Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020. Dotyczą one realizacji usług e-learningowych na potrzeby informacji zawodowoznawczych.

Pierwsza z umów dotyczy wykonania przez SimFabric nagrań lektorskich, druga realizacji usługi programistycznej (html 5/Unity/C#/flash), natomiast trzecia realizacji usługi montażu animacji 2D/3D. Każdy z projektów zostanie wykonany wraz z obudową multimedialną oraz dodatkowymi funkcjonalnościami uzupełniającymi informację zawodoznawczą.

Projekty zostaną zrealizowane do 15 października 2021 r., a wartość podpisanych umów to 1,7 mln‬ zł brutto. Projekty będą realizowane przez oddział SimFabric w Łodzi, który został stworzony do rozwijania działalności B+R (badawczo-rozwojowej) w obszarze produkcji gier oraz usług IT, w oparciu o Fundusze Europejskie i kontrahentów instytucjonalnych.

Julia Leszczyńska, prezes zarządu SimFabric

„Cieszymy się z możliwości współpracy z GroMar w ramach realizacji usług e-learningowych. To jeden  z priorytetów działalności SimFabric, mający także istotny wpływ na rozwój  spółki i naszej sytuacji finansowej w kontekście wycen instrumentów finansowych notowanych w alternatywnym systemie obrotu – powiedziała Julia Leszczyńska, prezes zarządu SimFabric.

SimFabric rozwija działalność badawczo-rozwojową nie tylko w kontekście e-learningu, ale także na rzecz tworzenia innowacyjnych produktów: komercyjnego symulatora badawczo-rozwojowego dla przemysłu kosmicznego oraz własnego systemu do digitalizacji przestrzennej i pomiaru ruchu.
Ponadto, Spółka nadal skupia się na wydawaniu produkcji własnych oraz pozyskiwaniu dużych kontraktów z zagranicznymi wydawcami gier.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments