W tym roku z uwagi na obostrzenia, turniej Intel Extreme Masters zostanie rozegrany online. Aby zapewnić fanom esportu najwyższy poziom emocji, tegoroczna edycja będzie pokazem możliwości technologicznych i realizatorskich firmy ESL. Oprócz wirtualnego studia i technologii rzeczywistości rozszerzonej, na widzów czekać będą najsłynniejsi w Polsce komentatorzy, prowadzący oraz eksperci, a także konkursy i aktywności dodatkowe. „Stay tuned”, bo pierwszy mecz zamkniętych kwalifikacji rusza już 16 lutego o godz. 12:00. 

Kibicuj naszym!

W trakcie tegorocznego IEM Katowice, nie zabraknie też polskich wątków, a chodzi oczywiście o występ zespołu Counter-Strike: Global Offensive Wisły All iN! Games Kraków, która powalczy w swoim pierwszym meczu kwalifikacyjnym z bardzo mocnym VIrtus.pro. W rozgrywkach CS:GO zobaczymy także Mateusza „mantuu” Wilczewskiego, który zagra w duńskiej drużynie OG. Polski zawodnik będzie także obecny w rozgrywkach Starcraft 2, a będzie nim nie kto inny jak Mikołaj „Elazer” Ogonowski, który dzielnie walczył w ubiegłorocznej edycji turnieju. W tym roku, Mikołaj zagra w barwach x-kom AGO.

IEM z gwiazdami

Plejada gwiazd to mało powiedziane. Tegoroczną edycję IEM Katowice 2021 poprowadzą znani i lubiani, Kinga Kujawska i Filip „Testree” Mątowski. Niemniej ciekawie prezentuje się grono komentatorów. W tym roku, zmagania w CS:GO zrelacjonują Maciej „Morgen” Żuchowski, Kuba „Kubik” Kubiak i Piotr „Izak Skowyrski. Ale czym byłyby rozgrywki na światowym poziomie bez wyważonego głosu ekspertów. Podczas tegorocznej edycji IEM swoimi, celnymi jak headshoty, spostrzeżeniami podzielą się Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, Jakub „kuben” Gruczyński, Paweł „Innocent” Mocek, Tomasz „phr” Wójcik i Łukasz „Hermes” Pożyczek. 

Słowo od sponsorów

Jak co roku, najważniejszym partnerem wydarzenia jest miasto Katowice. Mimo iż w tym roku do stolicy Górnego Śląska nie przyjadą fani esportu to, właśnie z katowickiego ESL Production Hub realizowane i transmitowane będą mecze, które z zapartym tchem śledził będzie cały świat. Katowice są i będą symbolem esportu made in Poland, a Spodek miejscem, gdzie na najwyższym podium chcą stanąć najlepsi esportowcy. 

ZOBACZ TAKŻE: Nadchodzi Intel Extreme Masters Katowice 2021

O dodatkowe atrakcje zadbają też sponsorzy polskiej transmisji, tacy jak producent przekąsek dla graczy Sokołów i RTV EURO AGD. Każdego dnia, fani będą mogli wziąć udział m.in. w konkursie polegającym na udzieleniu poprawnych odpowiedzi na pytania zadane przez komentatora lub gościa w studiu. Do zgarnięcia będą karty upominkowe do RTV EURO AGD o wartości od 100 do 500 złotych. Inne bonusy to m.in. „viewing party” na discordzie, dedykowane emojis na Twitchu, ramka na zdjęcie na Facebooku, turniej w CS:GO rozgrywany na Platformie ESL Play pod patronatem miasta Katowice i konkurs na SUPER FANA, który zostanie zrealizowany wspólnie z Paysafecard.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments