Playgorund Games wprowadziło nowe DLC do jednej z najpopularniejszych gier wyścigowych – Forza Horizon 4. Dodatek Hot Wheels Legends Car Pack dostępny będzie dla wszystkich graczy, włącznie z użytkownikami platformy Steam, którzy samą grą mogą cieszyć od od dwóch tygodni. 

Forza Horizon, to tytuł doskonale znany dla wszystkich fanów gier wyścigowych. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że to aktualnie najpopularniejszy tytuł z tego gatunku. W ręce graczy oddano naprawdę imponujący arsenał maszyn, który za sprawą dodatków stale się powiększa. Oprócz tego niewątpliwym atutem produkcji jest zapierający dech poziom grafiki i detali.

Do niedawna czwarta gra z serii, dostępna była jako tytuł ekskluzywny dla użytkowników konsoli Xbox. Sytuacja uległa zmianie mniej więcej dwa tygodnie temu i gra trafiła do dystrybucji na platformie Steam.

Najnowsze DLC wzbogaci możliwości naszej wirtualnej przejażdżki o dodatkowe 6 maszyn. Wśród nich znajdą się takie legendy:

  • 1949 Ford F-5 Dually Custom Hot Rod
  • 1969 International-Harvester Loadstar CO-1600
  • 1972 Chevrolet LUV
  • 1957 Studebaker Golden Hawk ‘Dream Roadster’
  • 2 Jet Z – winner of the 2018 Hot Wheels Legends Tour
  • 1957 Nash Metropolitan Custom (THE NASH) – zwycięzca Hot Wheels Legends Tour 2019

Zestaw można nabyć za 45 zł na platformie Valve, zaś dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate cena wynosi 40,50 zł. Jak prezentują się modele nowych pojazdów można zobaczyć na poniższym materiale wideo.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments