Nie tylko kilogramy

Waga analizuje dane aż w 16 zakresach. Informuje m.in. o poziomie tkanki tłuszczowej i nawodnieniu organizmu, pozwala zmierzyć tętno, ocenić wagę tkanki kostnej oraz mięśniowej, wyliczyć aktualny współczynnik BMI oraz tzw. wiek biologiczny. realme Smart Scale komunikuje się ze smartfonem przez Bluetooth, a każdy z domowników ma możliwość stworzenia indywidualnego profilu – waga przechowuje w pamięci odrębny zestaw danych i historię pomiarów dla każdego z użytkowników.

Elegancka i nowoczesna

Waga Smart Scale wykonana została z hartowanego szkła oraz plastiku ABS i dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz niebieskiej. Pomiar masy ciała wykonywany jest z tolerancją 50 gramów, a osadzony w urządzeniu sensor BIA pozwala na precyzyjną diagnostykę organizmu z wykorzystaniem impedancji bioelektrycznej.

realme Smart Scale

Smart Scale od realme zasilana jest czterema bateriami AAA. Niewielki wyświetlacz LED zużywa bardzo mało energii, więc przy korzystaniu z urządzenia w cyklu 2-3 pomiarów dziennie, jeden komplet baterii powinien wystarczyć na około rok.

Dla kogo realme Smart Scale?

Urządzenie zaprojektowano głównie z myślą o osobach, które poza regularną kontrolą masy ciała związaną choćby z aktywnym stylem życia, poszukują domowego rozwiązania do monitorowania kluczowych wskaźników zdrowotnych. Waga sprawdzi się w codziennym śledzeniu postępów naszej diety i będzie istotnym narzędziem samo motywacji.

realme Smart Scale

Istotną funkcją Smart Scale jest pełna synchronizacja z aplikacją realme Link dostępną na smartfony z Androidem oraz iOS, która funkcjonuje jako hub dla ekosystemu AIOT od realme (wszystkich połączonych akcesoriów producenta). Aplikacja pozwala na zapisywanie wyników i śledzenia postępów na bieżąco, a dodatkowo służy do aktualizacji oprogramowania wagi.

Dostępność w Polsce

realme Smart Scale można już kupić w sieci x-kom oraz w oficjalnych sklepach producenta – realmeshop.pl oraz sklep-realme.pl. Waga kosztuje tylko 99 złotych.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments