Riot Games, deweloper i wydawca League of Legends: Wild Rift udostępnił tytuł graczom z Polski, w formie otwartej bety. Grę można już pobrać na urządzenia mobilne ze sklepu Google Play i App Store. Startowi bety towarzyszy epicka bitwa o Barona na portalu YouTube.

Takiego wydarzenia jeszcze nie było! Już 10 grudnia o 11:00 zacznie się globalne starcie z tym zrodzonym z pustki, plującym kwasem, rzecznym potworem! Ta największa w historii League of Legends bitwa odbędzie się na żywo na kanale YouTube. Narzędziem w walce z Baronem będzie chat, za pomocą którego gracze będą aktywować umiejętności bohaterów. Podczas walki możliwe będzie zdobycie unikalnych nagród, dostępnych tylko w trakcie tego wyjątkowego wydarzenia, które trafią na konta graczy na początku 2021 roku. 

Patchowi 1.1 towarzyszy również wydarzenie Noxiańskie Bractwo, które związane jest z pojawieniem się w grze dwóch bohaterów znanych z League of Legends. Darius i Draven dołączają do gry wraz misjami, które pozwolą odblokować nagrody związane z ich regionem oraz komiks o relacji dwóch bohaterów.

Wszyscy gracze z regionów dodanych w grudniu (Oceania, Tajwan, Wietnam, Europa, Bliski Wschód i Afryka Północna, Rosja i WNP oraz Turcja) mogą zalogować się na istniejące konta Riot Games i zdobywać nagrody zależne od tego, ile wysiłku zainwestowali w komputerową wersję League of Legends.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments