W listopadzie oferta produktów Ikano Banku została rozszerzona o kredyt gotówkowy na cele konsumpcyjne. Proces kredytowy jest w pełni zdalny, a umowa podpisywana cyfrowo. Jedyną firmą pośredniczącą, która go oferuje jest Grupa ANG.

Kredyt od Ikano Banku idealnie trafia w potrzeby współczesnego świata i ma ułatwiać codzienne życie. Proces kredytowy jest wygodny dla klienta, ponieważ nie ma konieczności wysyłania i podpisywania dokumentów w wersji papierowej. 

„Zdalny proces jest odpowiedzią na potrzebę uzyskania kredytu ograniczając do minimum kontakt z drugim człowiekiem. Podpis cyfrowy eliminuje pobyt w oddziale banku, wystarczy tylko raz spotkać się z ekspertem Grupy ANG” powiedział Grzegorz Pacuk z zespołu wsparcia – produkty gotówkowe w Grupie ANG.

„Bank także rozpatruje wnioski kredytowe klientów, którzy uzyskują dochody z tytuły działalności gospodarczej z tzw. branż zagrożonych, ale ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu pozostaje w gestii banku” – dodaje Grzegorz Pacuk.

Ocena wiarygodności kredytowej jest w pełni zautomatyzowana, formalności ograniczone do minimum. Uzyskane środki mogą być przeznaczone na dowolny cel. Na co może liczyć klient? Jakie są kluczowe parametry oferty?

  • Od 1 000 zł do 100 000 zł
  • Stałe oprocentowanie: 6,99%
  • Prowizja za udzielenie kredytu: 9,99%
  • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu: 12,68%
  • Okres kredytowania od 12 do 120 miesięcy
  • Brak dodatkowych warunków jak np. obowiązkowe ubezpieczenie 
  • Dokładne koszty dla kredytu można sprawdzić w kalkulatorze na stronie Ikano Banku

Przejrzyste zasady 

Aby pozytywnie przejść ocenę kredytową klient powinien posiadać PESEL, pełną zdolność do czynności prawnych, posiadać wiarygodność i zdolność kredytową. Do tego w czasie obowiązywania umowy wykazać się dochodami ze źródeł akceptowanych przez Ikano Bank. 

„W trakcie przygotowywania założeń kredytu gotówkowego kierowaliśmy się chęcią stworzenia produktu, który będzie zrozumiały i czytelny dla kredytobiorcy, bez ukrytych kosztów, opłat itp. Chcieliśmy by wartości, jakimi kieruje się Ikano Bank na co dzień były widoczne także i w tym produkcie” – mówi Bartosz Jamróz z Ikano Banku, odpowiedzialny za rozwój współpracy z Grupą ANG.

Nowy kredyt gotówkowy w Ikano Banku jest elementem długoterminowej współpracy firm, której głównym celem jest wdrażanie najlepszych praktyk w branży pośrednictwa finansowego. Obie firmy kierują się zasadami odpowiedzialnej sprzedaży. Polega ona przede wszystkim na proponowaniu klientom tylko tych produktów, które rozumieją i które są dopasowane do ich rzeczywistych potrzeb oraz możliwości.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments