Dziesiąte Mistrzostwa Świata w League of Legends rozpoczynają się już w piątek 25 września. To nie tylko wielkie wydarzenie w świecie esportu, które co roku przyciąga miliony widzów.

To także świetna okazja, żeby zanurzyć się w atmosferę towarzyszącą największym e-sportowym zawodom na świecie. Specjalnie dla miłośników League of Legends, oraz wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z e-sportem, Riot Games przygotowało animację przedstawiającą podstawy rozgrywki oraz format zbliżającego się turnieju, w którym Polacy mają wyjątkowo dużą reprezentację.

Film „A więc chcesz oglądać Mistrzostwa?” to szybki samouczek, który pozwoli każdemu zapoznać się z podstawami i zrozumieć przebieg rozgrywki nawet, jeżeli nigdy wcześniej nie miał kontaktu z grą.

O polskim esporcie opowiada film „Więcej niż gra”, który Riot Games przygotowało z okazji pierwszej dekady gry w Polsce.

Zawody można będzie oglądać na kanale Polsat Games oraz na platformach Twitch, YouTube oraz w dedykowanym serwisie Riot Games lolesports.com

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments