Logitech zaprezentował dwie nowe myszy bezprzewodowe MX Anywhere 3 oraz MX Anywhere 3 dla Mac. Są to niskoprofilowe myszy, przeznaczone dla każdego kto ceni sobie wydajność, komfort i możliwość pracy w każdym miejscu.

Urządzenia zostały stworzone tak, aby pracować praktycznie na każdej powierzchni, w tym na szkle. Wyposażone w rolkę MagSpeed nowej generacji, MX Anywhere 3 cicho przewija do 1000 linii na sekundę i automatycznie przełącza się między trybem zapadkowym i hiper szybkim, zapewniając najwyższą precyzję kompaktowej myszy. 

ZOBACZ TAKŻE: Nowa, bezgłośna wersja popularnego zestawu Logitech

MX Anywhere 3 to najnowszy model w rodzinie produktów MX klasy premium. Mysz została zaprojektowana tak, aby usprawnić pracę w dowolnym miejscu i czasie, zapewniając bardzo wysoką produktywność. Ma udoskonalony kształt, dzięki czemu jest jeszcze bardziej ergmonomiczna i dobrze pasuje do dłoni o mniejszych rozmiarach, zapewniając wielogodzinny komfort pracy.

ZOBACZ TAKŻE: Nowa mysz bezprzewodowa Logitech M190

Mysz łączy się bezprzewodowo i ma zasięg do 10 metrów. Oferuje szybkie ładowanie przez USB-C, zapewniając pracę do 70 dni po pełnym naładowaniu, a jednominutowe ładowanie zapewnia trzy godziny pracy. MX Anywhere 3 może obsługiwać do trzech urządzeń jednocześnie, wykorzystując technologię Bluetooth i komunikując się z dołączonym kluczem sprzętowym USB Unifying. Przełączanie pomiędzy urządzeniami odbywa się po dotknięciu specjalnego przycisku.

MX Anywhere 3 działa z systemami Windows, macOS, iPadOS, ChromeOS i Linux. MX Anywhere 3 dla komputerów Mac jest zoptymalizowany pod kątem systemu macOS, jest zgodny z iPadem i zawiera kabel do ładowania z USB-C na USB-C dla komputerów Mac.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments