Nowa gra Total War Saga: Troy za darmo!

Najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier strategicznych – Total War Saga: Troy – jest już dostępna dla graczy. Pierwszy dzień dystrybucji stanowi nie lada okazję dla graczy. Udostępniona w trybie ekskluzywnym na platformie Epic Games produkcja jest dostępna za darmo. Promocja kończy się dzisiaj o godzinie 15.00.

Do kontrowersyjnego sposobu dystrybucji Epic Games Store zdążyliśmy już jako gracze chociaż częściowo przywyknąć. Dlatego słysząc o premierze kolejnych tytułów ekskluzywnych ogarnia mnie mniejsza frustracja niż nawet rok temu.

Trzeba przyznać, że takie podejście się sprawdza i wielu użytkowników decyduje się na zainstalowanie Epica. Regularne rozdawnictwo różnorakich (tych znanych i głośnych, jak również mniejszych) produkcji przyciąga do siebie kolejnych klientów, pomimo obiektywnie słabej jakości platformy.

Po raz kolejny Epic postanowił zawalczyć o nowych użytkowników dogadując się z SEGĄ, wydawcą serii Total War. Najnowsza odsłona serii dostępna jest ze 100% zniżką na zakup. Po finalizacji transakcji tytuł na stałe zostanie przypisany do naszego konta użytkownika.

Jak to miało miejsce do tej pory, tak również Total War Sage: Troy jest grą łączącą zgrabnie elementy strategii turowej i rozgrywki w czasie rzeczywistym. Tym razem rozgrywka została osadzona w realiach wojny trojańskiej.