Grupa REDD wprowadza REDD Basic i tym samym spełnia swoją obietnicę budowy nowego standardu danych na rynku nieruchomości komercyjnych w CEE. Od teraz dostęp do potężnej wyszukiwarki biurowców i magazynów, a także ponad 80 filtrów przeszukiwania nieruchomości, będzie możliwy dla wszystkich zainteresowanych uczestników rynku, w tym asset- i leasing managerów oraz doradców i agentów. Wersja Basic będzie dostępna bezpłatnie i bez ograniczeń czasowych.

Wprowadzenie wersji REDD Basic to działanie zmierzające w kierunku budowania transparentności w sektorze nieruchomości komercyjnych. Odblokowanie informacji na rynku ma bezpośrednie przełożenie na realizację polityki w duchu ESG. Łatwy dostęp do informacji dotąd niedostępnych szeroko jest przełamaniem dotychczasowego schematu branżowych praktyk.

Otwarcie danych sprzyja innowacyjności i może prowadzić do obniżenia kosztów operacyjnych poszczególnych firm. Dostęp do rzeczywistych i aktualnych danych nie tylko sprawia, że fundusze inwestycyjne, firmy deweloperskie czy doradcy podejmują lepsze decyzje biznesowe, ale też usprawnia wszystkie procesy zarządcze w ramach organizacji. A to powinno stanowić kompas kierujący współczesne przedsiębiorstwa w stronę zrównoważonego rozwoju, tak chętnie odmienianego ostatnio przez wszystkie przypadki. – mówi Tomasz Ogrodzki, CEO Grupy REDD.

Tomasz Ogrodzki, CEO Grupy REDD

W ramach REDD Basic firma daje możliwość przetestowania platformy w dowolnym momencie i na dowolnie długi czas. Użytkownicy mogą sprawdzić kluczowe informacje dotyczące budynków biurowych i magazynowych w regionie CEE, zarządzać ofertą budynku czy weryfikować statystyki zainteresowania własnym portfolio.

Tak opracowana oferta jest wynikiem wsłuchiwania się w głosy użytkowników platformy, którzy często powtarzali, że ogrom danych znajdujących się na platformie REDD jest na tyle nowy na rynku, że poznanie i zrozumienie ich przydatności możliwe jest wyłącznie na „żywym organizmie”, czyli w sytuacji, w której rzeczywiście te dane są potrzebne. Okresy testowe, sprawdzanie możliwości platformy bez aktualnej i konkretnej potrzeby biznesowej bywały niemiarodajne.

Bezpłatny dostęp to zaproszenie dla profesjonalistów do poznania możliwości REDD.” – dodaje Piotr Smagała, Co-founder & VP of Business Development. „Dlatego zachęcam wszystkich z branży nieruchomości do samodzielnego sprawdzenia jaki ogrom wiedzy kryje w sobie platforma. Bez względu na to, czy ktoś jest freelancerem-agentem, leasing managerem w funduszu inwestycyjnym, czy analitykiem bankowym. Długo pracowaliśmy nad tym produktem, więc mogę zapewnić, że jest to narzędzie analityczne dopasowane do aktualnych potrzeb inwestorów, właścicieli i doradców. – kontynuuje Smagała.

Oprócz REDD Basic wprowadzona została także płatna wersja REDD PRO, która oferuje odpowiednio więcej możliwości, w tym m.in. dane kontaktowe do właścicieli i leasingu, wskaźniki popytu i podaży poszczególnych budynków czy historie wynajmu nieruchomości.

Platforma REDD jest narzędziem, które dzięki danym zmienia codzienną pracę wielu osób zawodowo zajmujących się nieruchomościami komercyjnymi. Pozwala szybciej pozyskiwać najemców nieruchomości, analizować konkurencyjne budynki, wyszukiwać konkretne powierzchnie na wynajem i kontaktować się bezpośrednio z ich właścicielami, tworzyć spersonalizowane oferty oraz analizować działania własne i porównywać się do konkurencji.

W jednym miejscu, w prosty sposób można sprawdzić parametry budynku, warunki najmu, aktualnie dostępne powierzchnie, udogodnienia i certyfikaty dotyczące dowolnych nieruchomości biurowych i magazynowych w całym regionie CEE.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments