System GPW WATS jest rozwiązaniem opartym o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Do jego budowy wykorzystujemy język programowania RUST, gwarantujący szybkość, stabilność i bezpieczeństwo. Wykorzystują go w kluczowych komponentach potentaci rynku oprogramowania, tacy jak Microsoft, Google, AWS.

Najwyższą jakość tworzonego systemu transakcyjnego oraz jego wysoką wydajność potwierdziły testy przeprowadzone przy współpracy z Politechniką Warszawską. Zbadano kilkanaście zdefiniowanych scenariuszy biznesowych, uwzględniających zlecenia składane zarówno za pomocą protokołu FIX 5.0SP2, jak i autorskiego protokołu binarnego.

GPW podłączyła już sześciu klientów do platformy EUAT WATS zlokalizowanej w centrum danych Equinix. Wśród nich są także klienci, którzy lokują swoje serwery w bezpośredniej bliskości systemu GPW WATS, w serwerowniach Equinix. Pozwala im to rozwijać własne systemy, w pełni wykorzystując parametry wydajnościowe, operacyjne i funkcjonalne, jakie zapewnia GPW WATS.

Fakty te stawiają autorski system Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w absolutnej czołówce najnowocześniejszych rozwiązań tego typu na świecie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments