ASUS serdecznie zaprasza na premierę swojego najnowszego modelu telefonu – Zenfone 11 Ultra. Urządzenie to łączy w sobie niezwykły aparat i najnowocześniejsze rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji.

Niezwykły wyświetlacz i doskonały design: Wyjątkowy ekran i niesamowita wydajność zostały zamknięte w eleganckiej obudowie o niezwykłym wykończeniu.
Rewolucyjna aktualizacja aparatu: Nowe tryby i lepsza stabilizacja wideo dzięki sztucznej inteligencji i najnowszemu sprzętowi. Technologia AI, która odmienia życie: Zaawansowane funkcje AI ulepszają wrażenia użytkownika, wprowadzając intuicyjne zmiany w interfejsie użytkownika i inteligentne funkcje aparatu.

ASUS zaprasza na premierę rewolucyjnego smartfona Zenfone 11 Ultra, która odbędzie się 14 marca 2024 roku o godzinie 13:00 polskiego czasu. Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowany telefon, który przesuwa granice innowacji, oferując przy tym bezprecedensową moc, sztuczną inteligencję oraz doskonałe możliwości fotograficzne.
Zenfone 11 Ultra to urządzenie, które rewolucjonizuje technologiczne możliwości smartfonów. Oferuje nowoczesny, większy i bezramkowy wyświetlacz, a także wydajność na najwyższym poziomie dzięki platformie mobilnej Snapdragon® 8 Gen 3. Całość została elegancko zapakowana w obudowę klasy premium, która posiada oleofobowe, matowe wykończenie.

Najnowocześniejszy system kamer, wzbogacony o innowacje sprzętowe i programowe, umożliwi użytkownikom wykonywanie oszałamiających zdjęć i filmów w każdych warunkach. Dzięki ulepszonej stabilizacji nagrywania wideo i nowemu trybowi aparatu wspieranemu przez sztuczną inteligencję, uwiecznianie ważnych momentów nigdy nie było łatwiejsze. Integracja AI sprawia, że Zenfone 11 Ultra oferuje niezrównane doświadczenia użytkownika. Oprócz zaawansowanej sztucznej inteligencji w dziedzinie fotografii urządzenie posiada dodatkowe innowacyjne funkcje AI, które znacznie zrewolucjonizują interakcje użytkownika w każdym aspekcie codziennego życia.

Premiera Zenfone 11 Ultra odbędzie się w formule online, dając entuzjastom technologii i przedstawicielom mediów z całego świata możliwość bycia w pierwszym rzędzie podczas prezentacji tego przełomowego urządzenia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments