Podczas konferencji prasowej Prezydent Miasta Katowic, Marcin Krupa, oraz Aleksander Szlachetko, Dyrektor Zarządzający w ESL Gaming Polska, podpisali umowę przedłużającą współpracę w ramach Intel® Extreme Masters Katowice 2024, które odbędzie się w dniach 9-11 lutego.

Intel® Extreme Masters to kamień milowy i element napędowy do rozwoju nowoczesnych technologii w naszym mieście. Wydarzenie pokazuje, że Miasto Katowice liczy się na mapie świata, przede wszystkim w esporcie, daje wielką promocję miasta i przyczynia się do jego rozpoznawalności — w szczególności wśród młodych ludzi. Bardzo się cieszę z podpisania umowy na tegoroczną edycję Intel Extreme Masters Katowice. – powiedział Marcin Krupa. 

Cieszymy się z bycia częścią transformacji Katowic i przejścia z ciężkiego przemysłu ku nowym technologiom – ponad dekadę wydarzeń esportowych w Katowicach. Ta edycja będzie wyjątkowa z wielu powodów, to będzie już dwunasta odsłona Intel® Extreme Masters Katowice — niewiele jest wydarzeń na taką skalę, które przez tak długi okres odbywają się regularnie w jednym miejscu. Oprócz tego turniej będzie rozgrywany po raz pierwszy w nowej odsłonie gry – Counter-Strike 2, co również przyciągnęło wielu fanów, a bilety wyprzedały się w rekordowym tempie. – skomentował Aleksander Szlachetko. Mamy za sobą wspaniałą historię. 

Intel® Extreme Masters w katowickim Spodku to jedenastoletnia tradycja, która po raz kolejny zostaje podtrzymana i sprowadzi do stolicy Śląska dziesiątki tysiący fanów, chcących zobaczyć nie tylko esportową rywalizację na najwyższym poziomie, ale również skorzystać z licznych atrakcji oferowanych przez partnerów w ramach bezpłatnej strefy IEM Expo.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments