DIMOCO Payments, czołowy gracz w branży płatności mobilnych, nawiązał współpracę z STS, największą firmą bukmacherską w Polsce. To strategiczne partnerstwo stanowi kamień milowy w ewolucji płatności mobilnych w sektorze iGaming w naszym kraju.

STS cały czas raz rozwija systemy płatności mobilnych wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów.

W Polsce z roku na rok coraz więcej osób obstawia zakłady na urządzeniach mobilnych, a szeroki wybór jakościowych i szybkich metod wpłat i wypłat stanowi dla nich dużą wartość. Dzięki temu, że STS oferuje teraz swoim użytkownikom rozliczenia za pomocą carrier billing, umacnia to pozycję firmy na rynku bukmacherskim w Polsce – powiedziała Bettina Sommer, starszy wiceprezes ds. sprzedaży w DIMOCO Payments.

Carrier billing, czyli bezpośrednie rozliczenia z telekomem, to metoda płatności mobilnych online, która umożliwia użytkownikom dokonywanie zakupów poprzez obciążanie rachunku operatora komórkowego. W skrócie: gracz może wpłacić do STS kwotę, którą zostanie obciążony dopiero na rachunku telefonicznym wystawionym przez swojego operatora komórkowego. Usługa ta dostępna jest dla numerów w sieci PLAY, a docelowo dołączą do niej wszystkie cztery największe sieci.

Mateusz Juroszek, prezes zarządu STS Holding

Partnerstwo z DIMOCO Payments jeszcze mocniej podkreśla naszą innowacyjność, która
konsekwentnie wyróżnia nas na tle innych marek w Polsce. Jesteśmy nowoczesnym operatorem, który swoją pozycję na polskim rynku zbudował dzięki licznym inwestycjom w technologię i produkt zarówno w oparciu o autorskie rozwiązania, jak i współpracę z wiodącymi dostawcami – powiedział Mateusz Juroszek, Prezes Zarządu STS.

Partnerstwo DIMOCO Payments i STS ma szansę doprowadzić do znaczącej transformacji w polskiej branży iGaming rewolucjonizując sposób, w jaki użytkownicy korzystają z usług bukmacherskich i stawiając Polskę w czołówce innowacyjności w zakresie płatności mobilnych.

DIMOCO Payments to firma płatnicza z ponad 20-letnim doświadczeniem, która oferuje lokalne metody płatności w skali globalnej. Dzięki doświadczeniu w złożonych konfiguracjach płatności, DIMOCO Payments zapewnia podejście konsultacyjne, współpracując z handlowcami i umożliwiając im osiągnięcie ich celów płatniczych. Dzięki ponad 100 dostępnym metodom płatności i zdolnościom pozyskiwania, jest to partner z wyboru dla handlowców, którzy chcą się rozwijać.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments