W dniu 17 października b.r. Rada Nadzorcza Play of Battle S.A powołała Jarosława Kotowskiego na funkcję wiceprezesa spółki. Będzie on odpowiadał za design oraz proces produkcji komputerowej gry strategicznej osadzonej w czasach współczesnych.

Jarosław Kotowski jest założycielem studia Noobz from Poland S.A., twórcą gry Total Tank Simulator oraz jednym z pomysłodawców Play of Battle, w ramach którego tworzona jest gra o tej samej nazwie. Tworzony przez nas tytuł to projekt z ogromnym potencjałem – mówi Jarosław Kotowski – każdy będzie mógł przekonać się o tym już 26 października, bowiem tego dnia odbędzie się publiczna prezentacja wersji demonstracyjnej gry, przy której aktualnie pracuje już niemal 20 osób.

Wiceprezes Play of Battle Jarosław Kotowski

Projekt cieszący się popularnością Wydarzenie odbędzie się 26 października b. r. o 19:00 w Złotych Tarasach. W czasie eventu Jarosław Kotowski oraz Jacek Bartosiak zaprezentują wersję demonstracyjną tytułu oraz przybliżą więcej szczegółów na jego temat. Choć gra znajduje się nadal na etapie produkcji, o projekcie już dziś stało się głośno. Świadczy o tym fakt, iż blisko 800 osób wyraziło chęć uczestnictwa w wydarzeniu. Tak duże zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów prezentacji, którzy zmuszeni byli do przeniesienia jej z warszawskiej Kinoteki do lokalizacji mogącej pomieścić większe audytorium.

Gra łącząca różne gatunki Nowy wiceprezes Play of Battle, który swoje stanowisko będzie godzić z dotychczasową funkcją prezesa studia gier Noobz from Poland, podkreśla, że tytuł da graczom możliwość pokierowania losami dowolnego wybranego przez siebie współczesnego państwa. Gra będzie łączyć gatunki Grand Strategy oraz strategię czasu rzeczywistego (RTS), oferując możliwość zarówno zarządzania państwem, jak i dowodzenia współczesnym polem walki. – konkluduje wiceprezes Jarosław Kotowski.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments