SNOOVIO to nowa marka oferująca materace do spania, które są produkowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie i know-how lidera rynku pianek PUR – spółki CIECH Pianki.

Marka, oparta na autorskim koncepcie produkcyjnym i sprzedażowym, rusza właśnie ze sprzedażą internetową (www.snoovio.pl) nowoczesnych i trwałych materaców, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, wyprodukowanych m.in. z surowców pochodzących z recyklingu. Cechą  wyróżniającą markę SNOOVIO jest szeroki wachlarz wyboru charakterystyki materaców w  trzech kategoriach, wymienność pokrowców oraz możliwość przetestowania materaców w ciągu 100 dni od zakupu. Właśnie rusza szeroko zakrojona kampania promocyjna nowej marki.

Materace do spania SNOOVIO — najnowsze produkty z portfolio CIECH Pianki, spółki będącej częścią grupy chemicznej CIECH — są wykonane z hipoalergicznego materiału, który minimalizuje ryzyko alergii i reakcji skórnych. Dzięki właściwościom zastosowanych komponentów produkty są oddychające, co zapewnia optymalną cyrkulację powietrza podczas snu. Ponadto, dzięki wykorzystaniu technologii, która zapobiega gromadzeniu się roztoczy oraz bakterii, materace są również łatwe do utrzymania w czystości, zaś najwyższa jakość użytych do produkcji materiałów zapewnia doskonałe podparcie dla  kręgosłupa i komfortowy sen.

Produkty SNOOVIO są dostępne w różnych opcjach twardości, a część z nich jest również dwustronna – pozwala to na optymalne dopasowanie do preferencji użytkowników i użytkowniczek. Szeroki wybór modeli w trzech liniach — Easy, Premium oraz Exclusive — umożliwia personalizację, a unikalny design sprawia, że najnowszy produkt CIECH Pianki doskonale wpisuje się w różnorodne aranżacje wnętrz. Dodatkowym, praktycznym atutem materacy od SNOOVIO jest możliwość łatwej wymiany pokrowców.

Należąca do Grupy CIECH, spółka CIECH Pianki to pierwszy polski producent pianek poliuretanowych, który uzyskał certyfikat ISCC Plus, potwierdzający zrównoważone podejście do produkcji, przede wszystkim w zakresie stosowanych surowców.

Michał Budzyński, Prezes Zarządu CIECH Pianki

SNOOVIO to rozwinięcie i przeniesienie na kolejny poziom wieloletniego doświadczenia zespołu CIECH Pianki. Oferujemy materace produkowane z surowców pozyskiwanych ze zrównoważonych źródeł, ale nasze produkty wyróżnia zastosowanie wymiennego pokrowca, a także próżniowe pakowanie oraz łatwość transportu. Dodatkowo część naszego portfolio to unikalne w skali rynku materace dwustronne. Co ważne, zalety naszych produktów można przetestować w ciągu 100 dni od zakupu. – podkreśla Michał Budzyński, Prezes Zarządu CIECH Pianki.

Nowoczesne materace CIECH Pianki są objęte gwarancją door-to-door, a dzięki szybkiej i bezpłatnej dostawie klienci oraz klientki mogą szybko rozpocząć użytkowanie produktu. Producent oferuje również możliwość 100 dni testowania – jeśli wyrób nie będzie w pełni spełniał oczekiwań to istnieje możliwość jego zwrotu. Kampania promująca SNOOVIO wystartowała 25 września br. i potrwa przez kilka kolejnych tygodni. Na przełomie września i października w social mediach marki SNOOVIO pojawią się materiały wideo z udziałem Michała Koterskiego.

Komunikując się z konsumentami m.in. za pośrednictwem YouTube’a, Facebooka, Instagrama i Tik Toka, marka zaprezentuje produkty osadzone w historii nawiązującej do  jednego z kultowych już filmów pokolenia obecnych 30- i 40-letnich Polaków. Promocyjny materiał wideo można obejrzeć na platformie YouTube.

CIECH Pianki to jeden z największych producentów pianek poliuretanowych w Polsce. Należący do niej zakład wytwarza pianki elastyczne, a wśród jego odbiorców znajdują się najwięksi producenci mebli i materaców w kraju, a także w Europie. Zarówno fabryka, jak i siedziba CIECH Pianki, znajdują się w Bydgoszczy. Ta zatrudniająca ponad 120  pracowników firma dysponuje mocami produkcyjnymi na poziomie ok. 30 tys. ton pianek rocznie. Od kilku lat notuje też wzrosty przychodów, m.in. dzięki przeprowadzonej optymalizacji procesów oraz inwestycjom w zaplecze magazynowo – logistyczne. Od  2020  roku spółka produkuje również wysokiej jakości maseczki ochronne klasy FFP2 i FFP3, certyfikowane i atestowane w Polsce.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pablo
Pablo
2 miesięcy temu

Ciech zaskakuje coraz bardziej. Czasy nie są łatwe, a tu taki produkt! Brawo!