Freedom Finance Europe należący do Freedom Finance Holding Corp. i znany pod marką Freedom24, otworzył swoją pierwszą placówkę w Warszawie. Nowa siedziba firmy znajduje się w prestiżowym wieżowcu Warsaw Financial Center (WFC), przy ul. Emilii Plater 53. Tym samym firma wzmacnia swoją obecność w Europie Środkowo – Wschodniej, a stała siedziba w naszym kraju zapewni jej wrażliwość na lokalne potrzeby.

Freedom Finance Europe jest brokerem o międzynarodowym portfolio, obecnym na naszym kontynencie od przeszło dziesięciu lat. Rozpoczęcie działalności placówki to pierwszy przystanek w ekspansji na kolejne rynki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, wybór Polski na lokalizację pierwszego biura w tej części Europy nie był przypadkowy, a nastąpił on po uwzględnieniu przede wszystkim szerokich możliwości zagospodarowania w sektorze inwestycyjnym naszej wciąż dynamicznie rozwijającej się gospodarki.

Dostrzegamy potencjał drzemiący w polskim rynku. Mamy szansę przyłożyć rękę do budowania prężnej gospodarki oraz ugruntowania w niej własnego statusu. Jednocześnie, a może przede wszystkim, widzimy nad Wisłą ożywienie zainteresowania inwestowaniem w ostatnich latach. Mamy na to odpowiedź – gwarantujemy narzędzia i ekspertyzę, które sprawdziły się w wielu innych krajach. mówi Olga Milko, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Europie we Freedom Finance Europe.

Otwarcie biura w Warszawie to kolejne przedstawicielstwo Freedom Finance Europe na Starym Kontynencie. Siedziba główna firmy znajduje się Limassol, przedstawicielstwo w Berlinie, a oddziały kolejno w: Atenach, Madrycie, Mediolanie, Paryżu i Wiedniu. Jak zostało nakreślone podczas ceremonii otwarcia, sukces firmy został w dużej mierze zbudowany podczas lat pracy w bardzo zróżnicowanych warunkach, które przy planowaniu nowych strategii ekspansji każdorazowo zostają poprzedzone wnikliwą analizą trendów i charakterystyki otoczenia.

Otwierając nowe biuro, zdajemy sobie sprawę, że każdy rynek ma własną, nieodzowną specyfikę. Stąd, w Polsce wybraliśmy lokalizację w wieżowcu WFC, w samym sercu centralnej dzielnicy biznesowej Warszawy. Taka bliskość innych graczy sektora inwestycyjnego, finansowego i nowych technologii pozwoli nam rozpoznać lokalne niuanse oraz da solidną pozycję do ekspansji w regionie. dodaje Olena Bondar, dyrektor polskiego biura Freedom Finance Europe.

Otwarcie pierwszej polskiej siedziby firmy, w wieżowcu Warsaw Financial Center, uświetniła obecność zarówno dyrektor polskiego biura – Oleny Bondar, jak i dyrektor ds. rozwoju biznesu w Europie – Olgi Milko. W obecności licznych gości – partnerów biznesowych, przedstawicieli mediów została zaprezentowana oferta, strategia operacji w Polsce i perspektywy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments