VR Factory Games chce udostępnić „Bartender VR Simulator” na PlayStation VR2 jeszcze w tym roku, w IV kwartale. Rozmawia na temat sprzedaży „Bartender VR Simulator” i „Horror Bar VR” w trybie ‘bundle’ z innymi popularnymi grami, a także rozpoczął prace nad nowym projektem „Workshop Simulator VR”, poinformował ISBtech prezes Sławomir Matul.

W I półroczu odbyły się premiery w głównym sklepie Meta Quest gier ‘Bartender VR Simulator’ i ‘Horror Bar VR’, które zapewniły nam wzrost przychodów. W celu dalszego rozwoju ‘Bartender VR Simulator’ podjęte zostały prace nad modyfikacją części systemu gry tak, aby mieć możliwość na wprowadzanie rozbudowanych aktualizacji. Pierwsza seria kilku znaczących aktualizacji, planowana jest do dystrybucji już od połowy września w sklepie Meta Quest. Ponadto, uzyskana została oficjalna zgoda od Meta Platforms Technologies, LLC, na implementację w tej grze produktów marek alkoholowych, napojów bezalkoholowych, czy producentów wyposażenia baru, bez konieczności ponoszenia przez Spółkę dodatkowych opłat” – powiedział ISBtech.

Spółka nieustannie dąży do wprowadzenia swoich gier do dystrybucji na kolejne  platformy dystrybucyjne VR.

Dlatego też podjęte zostały działania, zmierzające do wprowadzenia ‘Bartender VR Simulator’ na platformę PlayStation VR2. W II kwartale 2023 r., zakończony został pierwszy etap prac nad wersją „Bartender VR Simulator” na tą platformę. Spółka planuje oddanie gry do certyfikacji na PlayStation VR2 w trzecim kwartale bieżącego roku, a premiera powinna odbyć się jeszcze w 2023 r. Spółka dokłada wszelkich starań, aby wydać te grę na PSVR2 w IV 2023 roku” – dodał prezes.

Z kolei w zakresie gry „Horror Bar VR”, potwierdzone zostały pierwsze promocje tej gry w głównym sklepie Meta Quest oraz umożliwienie od 25 sierpnia br. rozpoczęcia własnych promocji tej gry w tym sklepie.

W minionym kwartale rozpoczęte zostały również rozmowy – w których odniesiono już pierwsze sukcesy – na temat sprzedaży ‘Horror Bar VR’ i ‘Bartender VR Simulator’ pakietowo w trybie ‘bundle’, tj. sprzedaży gier wraz z popularnymi grami VR od innych studiów gamingowych VR. Taki sposób dystrybucji gier jest obecnie atrakcyjną formą ich promocji” – wymienił prezes spółki.

Kolejnym projektem, nad którym spółka pracuje jest „Workshop Simulator VR”.

Spółka zakończyła już prace nad wersją tej gry przeznaczoną do Beta testów. Same testy rozpoczęły się w sierpniu bieżącego roku. Ponadto, uruchomiona została strona tej gry w wersji przeznaczonej na platformy VR, a także rozpoczęte zostały rozmowy z wydawcami oraz bezpośrednio z platformami takimi jak Meta, Pico i Vive, na temat wydania Workshop Simulator VR na tych platformach. Rozmowy kontynuowane będą na targach Gamescom w Kolonii” – podsumował prezes.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments