Prezentacja obejmowała 27 gier. Wszystkie trafią na konsole Xbox – od tytułów nowej generacji i nigdy wcześniej niewidzianych ekskluzywów, jak Clockwork Revolution i South of Midnight, a także nowe odsłony z serii Fable, Forza Motorsport i Avowed.

Gracze mogli również zapoznać się z nigdy wcześniej niewidzianą zawartością Starfield, wyczekiwanej gry RPG od Bethesda Game Studios. Po ujawnieniu jej Xbox ogłosił, że bezprzewodowy tematyczny kontroler i zestaw słuchawkowy Starfield Limited Edition trafią do sprzedaży jeszcze dziś. Pokaz Starfield Direct można obejrzeć pod tym łączem.

Xbox ogłosił również nowy produkt w swoim portfolio konsol: Xbox Series S – 1TB w kolorze Carbon Black, który trafi do sprzedaży 1 września – w samą porę na premierę Starfield. Preordery na czarną odsłonę XSS zostaną otwarte jeszcze dziś na Xbox.com i MicrosoftStore.com.

Xbox Games Showcase to nie wszystko! Już jutro, 13 czerwca o godzinie 19:00 CEST odbędzie się Xbox Games Showcase Extended, podczas którego przekazanych zostanie więcej informacji na temat wybranych tytułów zaprezentowanych dzisiaj. Nie zabraknie także wiadomości o aktualizacjach gier już obecnych w usłudze Xbox i PC Game Pass, a także wywiadów z deweloperami. Oto, czego można się spodziewać:

· Carrie Patel – reżyserka gry Avowed – podzieli się dodatkowymi smaczkami na temat produkcji pokazanej podczas Xbox Games Showcase;

· Zakulisowego spojrzenia na technologię tworzenia Senua’s Saga: Hellblade II;

· Ekskluzywnych materiałów z Microsoft Flight Simulator – Dune Expansion;

· Deep dive’u w Towerborne od Xbox Game Studios Publishing i Stoic.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments