Zakończyła się konferencja prasowa Next@Acer, podczas której zaprezentowano nowości technologiczne od Acer i Predator w zakresie laptopów czy komputerów.

Acerpure prezentuje ekologiczny oczyszczacz powietrza wykonany z PCR

Cała obudowa oczyszczacza powietrza Acerpure Pro Vero jest wykonana w 35% z materiałów PCR, co przyczynia się do zmniejszenia o 20% emisji CO2 podczas jego produkcji w porównaniu z użyciem pierwotnego tworzywa sztucznego.

Prosta i nowoczesna konstrukcja oczyszczacza Acerpure Pro Vero sprawi, że wyróżni się on w każdym domu lub biurze. Zajmuje niewiele miejsca, charakteryzuje się białym matowym wykończeniem i jest wyposażony w intuicyjny panel dotykowy LED.

Tryb energooszczędny i czujnik jakości powietrza

Najnowszy oczyszczacz powietrza jest wyposażony w czujnik jakości powietrza (wrażliwy na obecność cząstek PM 2,5). Kiedy wykryje cząstki zawieszone w pomieszczeniu, gdzie został ustawiony, automatycznie i natychmiast aktywuje odpowiedni tryb pracy. Urządzenie powiadamia również użytkowników o aktualnej jakości powietrza poprzez trzy różne wskaźniki świetlne (zielony/żółty/czerwony), a tryb eko („Green Mode”) jest w stanie samodzielnie dostosować moc oczyszczania powietrza do danych warunków.

Zastosowany silnik gwarantuje wysoką wydajność pracy przy niskim poziomie zużycia energii — nawet w trybie „Quiet Mode”, kiedy oczyszczacz działa dużo ciszej i nie korzysta ze wskaźników świetlnych, które nie zakłócają snu użytkownika, ale jednocześnie wykonuje swoją pracę.

Zaawansowany system filtracji: filtr HEPA 3-w-1+ z węglem aktywnym i bawełną

Oczyszczacz Acerpure Pro Vero wyposażony został w zaawansowany filtr HEPA 3-w-1+, który jest w stanie wychwycić bakterie oraz 99,9% zawieszonych w powietrzu cząstek PM 2,5. Skutecznie filtruje również szkodliwe gazy i alergeny dzięki zastosowanemu 4-warstwowemu systemowi ochrony.

Owy filtr został przetestowany przez niezależne laboratoria. Jest to produkt stanowiący połączenie węgla aktywnego z domieszką bawełny, pokryty dodatkowo powłoką antyformaldehydową, aby usuwać 99% formaldehydu i innych szkodliwych substancji mogących znajdować się w otoczeniu. Dzięki temu użytkownicy filtra mogą zawsze cieszyć się świeżym, czystym powietrzem.

Cena i dostępność

Acerpure Pro Vero (AP353-10W) dostępny będzie w Tajwanie od maja oraz na innych wybranych rynkach w regionie Azji i Pacyfiku oraz Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Predator Orion X: nieprzeciętne parametry i konstrukcja przyjazna użytkownikowi

Komputer Predator Orion X jest wyposażony w procesor Intel i9-13900KS[1] 13. generacji, który może pochwalić się 24 rdzeniami, 32 wątkami, współczynnikiem TDP na poziomie 150W, najnowszą architekturą hybrydową i rekordową częstotliwością taktowania sięgającą 6 Ghz, co przekłada się na niezwykle wysoką wydajność. Korzystając z potencjału architektury NVIDIA Ada Lovelace, ten niewielki rozmiarem komputer gamingowy jest w stanie stworzyć zgrany team z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4090 z całym blokiem wodnym, oferującą 24 GB pamięci G6X, co docenią zarówno gracze, jak i twórcy treści multimedialnych. Aby możliwa była obsługa tak potężnej karty, jak GeForce RTX 4090, do standardowych wentylatorów dodano specjalny moduł chłodzący na bazie cieczy.

Obudowa Oriona X, wyraźnie inspirowana kształtem kapsuły kosmicznej, waży zaledwie 9 kg i została zaprojektowana jako układ trzech specjalnych „stref”, dzięki czemu użytkownik zyskuje możliwość modyfikowania każdego komponentu osobno. Strefa 1 zapewnia dostęp do procesora, zasilacza i dysku SSD. W strefie 2 znajduje się złącze VGA i dwa 2,5-calowe gniazda SATA HDD. Strefa 3 odpowiada za temperaturę całego ‘organizmu’ — to tu zainstalowano mechanizm zwiększający przepływ powietrza oraz 240-milimetrowy układ chłodzenia cieczą, który znajduje się w pobliżu strefy 1. Najważniejsze strefy chronione są metalowymi panelami bocznymi, które można zdjąć za pomocą niewielkiego zatrzasku. Na górze obudowy znajduje się obrotowe ramię, które pełni funkcję podstawki pod słuchawki.

Jeśli chodzi o pamięć, gracze i twórcy treści multimedialnych nie mają powodów do obaw, ponieważ Predator Orion X oferuje im na wejściu maksymalnie 32 GB DDR5-5600[], dwa dyski SSD M.2 2400 (każdy o pojemności do 1 TB) oraz podświetlaną kieszeń na dyski SSD NVMe M.2 (wymienialną w trybie „hot swap”), dzięki której można dodatkowo zwiększyć pojemność dyskową. Komputer korzysta z technologii Intel® Killer E3100G i Intel® Killer Wi-Fi 6E AX211, co gwarantuje stabilne połączenie z siecią. Użytkownik dostaje do dyspozycji całą masę złącz, w tym dwa USB3.2 1. generacji (jedno typu C i jedno typu A), mikrofon i gniazdo combo z przodu, 2 porty USB 3.2 typu C (2. generacji), 3 porty USB 3.2 typu A (2. generacji), 2 porty USB 2.0 oraz gniazdo RJ45 umieszczone z tyłu obudowy.

Predator Orion X ma domyślnie zainstalowaną aplikację PredatorSense 4.0, która umożliwia graczom monitorowanie systemu pod kątem overclockingu i dostosowywania preferencji oświetlenia RGB za pomocą spersonalizowanego, intuicyjnego interfejsu, dzięki któremu z całego systemu można wyciągnąć więcej, niż można sobie wyobrazić.

Monitor Nitro XZ452CU V: szeroka perspektywa + płynność obrazu

Monitor Nitro XZ452CU V to przede wszystkim wyświetlacz o przekątnej 44,5 cala i o promieniu krzywizny na poziomie 1500R gwarantujący obraz o niesamowitej jakości. Prawdziwa uczta dla oczu. Zastosowana proporcja 32:9 (5120×1440) zapewnia aż nadto przestrzeni roboczej, a częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 165 Hz i technologia AMD FreeSync™ Premium Pro przekładają się na niesamowitą płynność obrazu, niedostrzegalne wręcz opóźnienie sygnału wejściowego, co przenosi każdą rozgrywkę na wyższy poziom.

Pokrycie 90% barw z gamy DCI-P3 i standard VESA DisplayHDR™ 400 to z kolei gwarancja bogactwa i naturalności wyświetlanych kolorów. Monitor ten to świetny wybór dla tych, którzy przed ekranem spędzają naprawdę wiele godzin. Korzysta on z technologii BlueLightShield Pro, Flickerless (redukcja migotania obrazu), Low-dimming (redukcja przyciemniania obrazu) oraz ComfyView, a do tego posiada certyfikat Eyesafe 2.0.

Z kolei podstawka Acer Ergostand daje użytkownikowi możliwość ustawienia monitora odpowiednio do własnych preferencji w bardzo szerokim zakresie. Znajdziemy tu port USB typu C „trzy w jednym” , dzięki któremu możemy wyświetlać treści z urządzeń zewnętrznych, przesyłać dane i ładować podłączone urządzenia — a wszystko w tym samym czasie, z użyciem jednego kabla.

Monitor Predator X34 V: moc i ponadczasowość

Monitor Predator X34 V to niezawodna maszyna, która sprosta codziennym wymaganiom każdej profesjonalnej rozgrywki. Ten ponadczasowy monitor oferuje użytkownikowi rozdzielczość obrazu OLED UWQHD (3440×1440), technologię VESA DisplayHDR™ TrueBlack 400 i pokrycie 99% barw gamy DCI-P3, dzięki czemu rozgrywka nabiera kolorów dosłownie i w przenośni. Promień krzywizny na poziomie 1800R i proporcje 21:9 dodatkowo podkreślają walory wyświetlanego obrazu.

Ten 34-calowy monitor gamingowy charakteryzuje się niesamowitą częstotliwością odświeżania na poziomie 175 Hz i niskim czasie reakcji 0,1 ms (GTG), co przekłada się na ultrapłynne wyświetlanie obrazu i ograniczenie efektu ghostingu (kolory nie zmieniają się od razu, gdy wyświetlacz odświeża obraz) do minimum. Zastosowane tu technologie AMD FreeSync Premium™ i VRR (zmienna częstotliwość odświeżania) to dodatkowy ukłon w stronę graczy, który mogą cieszyć się rozgrywką, gdzie wyświetlana grafika pozostaje zawsze spójna i płynna.

Nie zapomniano o rozwiązaniach chroniących wzrok, takich jak BlueLightShield Pro, Flickerless (redukcja migotania obrazu), Low-dimming (redukcja przyciemniania obrazu) oraz ComfyView. Urządzenie posiada też certyfikat Eyesafe 2.0. Wszystko to docenią szczególnie ci, którzy przed monitorem spędzają nieco więcej czasu.

Cena i dostępność

Predator Orion X (POX-650​) dostępny będzie w USA we wrześniu w cenie od 2999,99 dolarów; w regionie EMEA trafi do sprzedaży również we wrześniu w cenie od 2499 euro; na rynku chińskim dostępny będzie także we wrześniu w cenie od 29999 juanów.

Nitro X2452CU dostępny będzie w USA w czwartym kwartale 2023 r. w cenie od 999,99 dolarów; w regionie EMEA trafi do sprzedaży również w czwartym kwartale 2023 r. w cenie od 1099 euro; na rynku chińskim dostępny będzie w trzecim kwartale 2023 r. w cenie od 7999 juanów.

Predator X34 V w regionie EMEA trafi do sprzedaży w czwartym kwartale 2023, w cenie od 1299 euro.

Ekologiczna linia produktów Acer Vero powiększa się o nowy laptop oraz projektor

Acer podczas konferencji Next@Acer przedstawił dwie nowości w swojej ekologicznej serii Vero. Mowa o laptopie Acer Aspire Vero 15 (AV15-53P) oraz o projektorze laserowym Acer Vero PL3510ATV. Oba urządzenia zostały zaprojektowane z naciskiem na wydajność, energooszczędność i redukcję emisji dwutlenku węgla.

Laptop Aspire Vero 15 dostępny jest z procesorem Intel® Core™ 13. generacji i kartą graficzną Intel® Iris® Xe, dzięki czemu jest w stanie bez problemu obsłużyć wiele zadań i procesów na raz. Produkty z wielokrotnie nagradzanej serii Aspire Vero mogą pochwalić się niższym poziomem emisji CO2 powstałej w procesie produkcji. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego (PCR), które, co ważne, w żaden sposób nie wpływają negatywnie na trwałość i wytrzymałość sprzętu. W laptopie Aspire Vero 15 znajdziemy w 15-calowy wyświetlacz FHD IPS, kamerę internetową 1440p QHD, wykorzystującą technologię Acer PurifiedView™ i Acer PurifiedVoice™, co przekłada się na lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także oprogramowanie Acer VeroSense™ do zarządzania pracą baterii.

Od teraz w ofercie Acera znajdzie się również nowy projektor Acer Vero PL3510ATV, który wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD. Wyposażony jest on w diodę zapewniającą jasność na poziomie 4800 ANSI lumenów i czas pracy wynoszący nawet do 30 000 godzin. Energooszczędna konstrukcja tego projektora laserowego przekłada się na nawet o 48% mniej zużytej energii w porównaniu z tradycyjnymi projektorami lampowymi. Wszystko to zapewnia dłuższy okres eksploatacji, co z kolei równa się niższemu, całkowitemu kosztowi posiadania i śladowi węglowemu. Zgodnie z założeniami programu Acer Earthion, w najnowszych produktach Vero zastosowano tworzywa sztuczne PCR oraz opakowania nadające się w 100% do recyklingu.

Laptop Acer Aspire Vero 15

LaptopAspire Vero 15 (AV15-53P) to połączenie ekologicznego wzornictwa, szerokiego wachlarza praktycznych funkcji i wydajnej technologii. Laptop ten zyska uznanie użytkowników, którzy szukają komputera, nie tylko dobrze wyglądającego, ale i będącego w stanie obsłużyć bardziej wymagające sprzętowo aplikacje i procesy na co dzień. Nowy Aspire Vero 15 oferuje 15,6-calowy ekran Full HD o proporcjach 16:9, zapewniający pokrycie 100% barw z palety sRGB, dzięki czemu zarówno praca, jak i rozrywka stają się przyjemnością dla oka. Wszystko to zasługa procesora Intel Core i7 13. generacji, który współpracują z kartą graficzną Intel Iris Xe.

Użytkownik otrzymuje do dyspozycji system Windows 11 i całą paletę funkcji, dzięki którym jest w stanie wykorzystać maksymalny potencjał urządzenia w każdych warunkach — na potrzeby pracy, tworząc treści multimedialne, czy rozgrywając kolejną partię swojej ulubionej gry. Co ważne laptop spełnia także wymagania standardu Intel Evo w każdym aspekcie, co obejmuje m.in. większą wydajność, lepsze połączenie z siecią, szybkie ładowanie, dłuższą żywotność baterii, natychmiastowe wybudzanie ze stanu uśpienia, czy wysoką responsywność.

Kamerka, którą znajdziemy na pokładzie Aspire Vero 15, oferuje rozdzielczość 1440p QHD. Korzysta ona z rozwiązań Acer PurifiedView i PurifiedVoice oraz z technologii AI Noise Reduction, dzięki czemu każde spotkanie online wygląda i brzmi dobrze. Na pokładzie nowego laptopa nie zapomniano o obecności modułu Wi-Fi 6E. W laptopie znajdziemy też bogaty wybór złącz i portów, w tym dwa porty Thunderbolt™ 4/USB typu-C, dwa porty USB3.2 typu A (1. generacji), HDMI 2.1, gniazdo zasilania i złącze audio jack. Do dyspozycji użytkownika przeznaczone jest maksymalnie 16 GB pamięci LPDDR5 oraz dwa dyski SSD M.2, które obsługują do 1 TB pamięci masowej.

Świadome, ekologicznie wzornictwo 

W ramach zaangażowania w działanie na rzecz środowiska naturalnego, Acer zaprojektował swojego najnowszego laptopa Aspire Vero 15 tak, aby zawierał on więcej materiałów pochodzących z recyklingu oraz pozostawał w pełni sprawny jak najdłużej. W porównaniu z poprzednią generacją w Aspire Vero 15 zwiększono procentowy udział tworzyw PCR w obudowie z 30% do 40%. W procesie produkcji obudowy udało się także zmniejszyć o 30% poziom emisji CO2 [1] utrzymując dotychczasową trwałość i wytrzymałość. Obecny w tym modelu gładzik OceanGlass™ zawiera również plastik pochodzący z odpadów wydobytych z oceanów.

Aby z laptopa można było korzystać dłużej, w jego konstrukcji zastosowano standardowe śruby, które ułatwiają naprawę i recykling urządzenia. Laptop oferowany jest w wielofunkcyjnym opakowaniu nadającym się do recyklingu, wykonanym z papieru i tektury pochodzących w pełni z odzysku. Co ciekawe, może być ono wykorzystane jako ergonomiczna podstawka pod laptopa. Zainstalowany fabrycznie pakiet aplikacji VeroSense™ daje użytkownikowi możliwość kontrolowania poziomu zużycia energii i żywotności baterii dzięki dostępnym czterem różnym trybom pracy.

Projektor Acer Vero PL3510ATV

Projektor Acer Vero PL3510ATV to połączenie zaawansowanej laserowej technologii wyświetlania wysokiej jakości obrazu z wydajnością i energooszczędnością, które oferowane są w kompaktowej formie. Rozdzielczość Full HD, dioda laserowa o jasności 4800 ANSI lumenów i współczynnik kontrastu 50000:1 to przepis na rewelacyjnej jakości, krystalicznie czysty obraz — nawet przy dużej odległości i w jasnych pomieszczeniach. Nowoczesna technologia podświetlenia fosforowego przekłada się na bogato odwzorowane kolory, ośmiokrotnie mniejszy zanik oświetlenia oraz 48% niższe zużycie energii w porównaniu ze standardowymi projektorami lampowymi[2]. W konstrukcji nie znajdziemy rtęci, lecz 50% tworzyw PCR w obudowie, co ma oczywiście na celu zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Całkowity szacowany czas pracy na poziomie 30 000 godzin to kolejny czynnik, który pomaga obniżyć całkowity koszt posiadania urządzenia i zmniejszyć ilość generowanych elektroodpadów.

Acer Vero PL3510ATV jest rozwiązaniem wyjątkowo uniwersalnym, które sprawdzi się zarówno w środowisku biznesowym, jak i w warunkach domowych. Projektor został wyposażony w funkcję automatycznej korekcji pionowych zniekształceń obrazu (2D) oraz korekcji trapezowej obrazu (4 narożniki), co gwarantuje świetną jakość obrazu na każdej powierzchni. Projektor Acer Vero PL3510ATV jest także w stanie wyświetlać obraz w najwyższej jakości nieprzerwanie 24 godziny na dobę, co czyni go rozwiązaniem, na którym można zawsze polegać. Dzięki IP5X mamy pewność, że jego podzespoły są chronione niemal w każdych warunkach. Nowy projektor posiada wbudowany głośnik o mocy 10 W, który zapewnia dźwięk o naprawdę rewelacyjnym brzmieniu i niemal eliminuje konieczność korzystania z zewnętrznych głośników.

Na dodatek projektor obsługuje też funkcję Audio Return, która pozwala uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku. Dzięki temu użytkownik może połączyć swój zestaw audio z projektorem i stworzyć sobie w domu mini salę kinową. W zestawie oprócz projektora znajduje się adapter, który obsługuje system Android TV[3], Acer Vero PL3510ATV staje się wtedy kompatybilny z technologią Chromecast. Oznacza to, że za pośrednictwem projektora można w łatwy sposób streamować video lub “klonować” ekran (screen mirroring) z innych innych kompatybilnych urządzeń.

Cena i dostępność

Acer Aspire Vero 15 (AV15-53P) w regionie EMEA trafi do sprzedaży w maju w cenie od 899 euro.

Projektor Acer PL3510ATV będzie dostępny w regionie EMEA we wrześniu, w cenie od 1399 EUR.

Odkryj nowe laptopy Acer TravelMate — zaprojektowane z myślą o pracy hybrydowej

Acer podczas swojej corocznej konferencji Next@Acer zaprezentował nowości w serii TravelMate, które odpowiadają potrzebom pracowników mobilnych i hybrydowych. Nowe laptopy (Acer TravelMate P6 14 oraz Acer TravelMate P4 / Spin 14) zostały wyposażone m.n. w procesory Intel® Core™ vPro[4] 13. generacji, wyświetlacze premium 16:10 OLED, wydajną baterię o pojemności 65 Wh z funkcją szybkiego ładowania.

Acer TravelMate P6 14

NajnowszyTravelMate P6 14to najwyższej klasy laptop biznesowy dla mobilnych profesjonalistów i kadry kierowniczej. Profesjonaliści z pewnością chętnie skorzystają z możliwości, jakie daje spory ekran komputera. Jakość obrazu w standardzie OLED 2,8K (2880×1800), współczynnik proporcji 16:10 i pokrycie 100% barw z przestrzeni DCI-P3 podkreślą walory każdej prezentacji. Za imponujące osiągi laptopa odpowiada technologia Intel vPro, a niezawodność i wysoką wydajność gwarantuje zgodność ze standardem Intel® Evo [1].

Na pokładzie mamy procesor Intel® Core™ i7 13. generacji, 32 GB pamięci RAM LPDDR5 i szybko ładującą się baterię o pojemności 65 Wh. Kamera internetowej FHD IR, technologia redukcji szumów Acer PurifiedVoice wspomagana przez sztuczną inteligencję i skierowane do góry głośniki z systemem DTS® Audio sprawią, że każde spotkanie biznesowe online i każda wideorozmowa stanie się przyjemnością. Funkcja PrivacyPanel pomaga chronić to, co użytkownik wyświetla na ekranie — obraz nie będzie widoczny pod kątem powyżej 90°. Koniec z podglądaniem. Laptop TravelMate P6 14 zapewnia łączność w standardzie 2×2 Wi-Fi 6E i 5G, co gwarantuje szybsze i stabilniejsze połączenie z siecią.

Acer TravelMate P4 14 i Acer TravelMate P4 Spin 14

14- i 16-calowe wersje TravelMate P4 oraz laptopy TravelMate P4 Spin to wydajność na nowym poziomie, za którą odpowiadają procesory Intel Core i7 vPro 13. generacji[1] oraz karty graficzne NVIDIA® GeForce RTX™ 2050. Model TravelMate P4 14 wyróżnia się lekką obudową ze stopu magnezu oraz większą powierzchnią ekranu o proporcjach 16:10 i rozdzielczości 2,2K.

Co więcej, konwertowalny TravelMate P4 Spin 14 wyposażony jest w dotykowy panel pokryty szkłem Corning® Gorilla® Glass i ekran dotykowy oferujący rozdzielczość obrazu w standardzie WUXGA oraz dokowany rysik umożliwiający łatwe sporządzanie odręcznych notatek.

Acer TravelMate P2 14 i Acer TravelMate P2 16

Laptopy Acer TravelMate P2 dostępne są z 14 lub 16-calowym ekranem 16:10 wyświetlającym obraz w rozdzielczości WUXGA (1920 x 1200) i zapewniającym szeroki kąt widzenia do 170 stopni w standardzie IPS. Te kompaktowe laptopy biznesowe wyposażone zostały w procesory Intel Core 13. generacji i karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 2050, co oznacza wydajność na wyższym poziomie — godnego każdego biznesu. Zastosowanie panelu dotykowego pokrytego szkłem OceanGlass™, klawiszy o skoku 1,55 mm oraz 180-stopniowego zawiasu, dzięki któremu komputer można rozłożyć jak gazetę, sprawia, że urządzenia te stają się wyjątkowo poręczne i praktyczne.

Stabilne połączenie z Internetem? Konieczność zgrania danych z innego urządzenia lub wyświetlenia prezentacji na dodatkowym ekranie? Żaden problem. Karta sieciowa obsługująca standard Wi-Fi 6E i 4G LTE oraz bogaty wachlarz złącz i portów takich, jak np. port Thunderbolt 4 typu C, który zapewnia transfer danych z prędkością 40 Gb/s i jest w stanie obsłużyć jednocześnie dwa wyświetlacze 4K, powinny z pewnością wystarczyć.

Wszystkie najnowsze laptopy biznesowe TravelMate mają na pokładzie system Windows 11 i korzystają z technologii Acer Dust Defender, która usuwa gromadzący się kurz i poprawia rozpraszanie ciepła. Technologia Acer Light Sensing rozpoznaje kolory otoczenia i wykrywa natężenie światła, dostosowując jasność i temperaturę barw wyświetlacza do warunków, dzięki czemu wyświetlany obraz prezentuje się zawsze naturalnie i przyjemnie dla oka. Standard Microsoft Secured-core PC i moduł TPM 2.0 zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony zawartości komputerów w standardzie.

Z kolei technologia Acer User Sensing blokuje ekran, gdy użytkownik odchodzi od komputera — oferując szybkie odblokowanie po powrocie. W klawiaturach laptopów biznesowych z serii TravelMate zastosowano większe touchpady, zadbano o cichszą pracę i zamontowano klawisze o niskim skoku 1,55 mm, co przekłada się na szybkie i płynne pisanie. Laptopy wpisują się także w działania Acer na rzecz zmniejszenia śladu węglowego. W ich konstrukcji znajdują się tworzywa PCR i przetworzony plastik wydobyty z oceanów, a opakowania w ogóle nie zawierają plastiku i nadają się w 100% do recyklingu. Urządzenia mogą pochwalić się też certyfikacją TCO, w wybranych konfiguracjach w niektórych krajach, a także certyfikatem EPEAT.

Cena i dostępność

Acer TravelMate P6 14 (TMP614-53) w regionie EMEA trafi do sprzedaży w lipcu w cenie od 1399 euro.

Acer TravelMate P4 16 (TMP416-52) w regionie EMEA trafi do sprzedaży w czerwcu, w cenie od 1299 euro.

Acer TravelMate P4 Spin 14 (TMP414RN-53) w regionie EMEA trafi do sprzedaży w czerwcu w cenie od 1249 euro.

Acer TravelMate P4 14 (TMP414-53)w regionie EMEA trafi do sprzedaży w czerwcu w cenie od 1199 euro.

Acer TravelMate P2 16 (TMP216-51) w regionie EMEA trafi do sprzedaży w czerwcu w cenie od 1049 euro.

Acer TravelMate P2 14 (TMP214-55) w regionie EMEA trafi do sprzedaży w czerwcu w cenie od 999 euro.

Nowy Acer Swift X 16 – wydajny laptop z procesorem AMD Ryzen z serii 7040 i kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 40

Acer podczas konferencji NextAtAcer zapowiedział kolejną nowość – to notebook Acer Swift X 16 (SFX16-61G). Został on zaprojektowany z myślą o wszelkich kreatywnych zastosowaniach m.in. projektowaniu graficznym, renderowaniu obrazu 3D, czy edycji materiałów video. Pod smukłą obudową Swift X 16 o grubości 17,9 mm znajduje się procesor AMD Ryzen™ 9 7940H oraz karta graficzna NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop ze sterownikami NVIDIA® Studio, dzięki którym kreatywna praca z materią cyfrową wkracza na wyższy poziom.

Nowy Acer Swift X 16 wyróżnia się minimalistycznym wzornictwem i konstrukcją, zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Ten smukły laptop waży zaledwie 1,9 kg, a grubość jego obudowy to jedyne 17,9 mm, co sprawia, że jest on rozwiązaniem niezwykle poręcznym i kompaktowym. W porównaniu z poprzednim modelem, panel gładzikajest tu o 33% większy, co czyni go największym touchpadem wśród laptopów z oferty Acera.

Użytkownicy będą zachwyceni również jakością obrazu. 16-calowy ekran oferuje wyświetlacz w standardzie OLED 3,2K (3200 x 2000) i posiada certyfikaty VESA DisplayHDR™ TrueBlack 500 oraz TÜV Rheinland Eyesafe®, gwarantujące najwyższą jakoś i bezpieczeństwo dla wzroku. Wyświetlane treści są żywe, a ich kolorystyka nasycona i naturalna.

Wszystko to możliwe jest dzięki pokryciu 100% barw z palety DCI-P3, wysokiej jasności szczytowej na poziomie 500 nitów, czy częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz i czasowi reakcji poniżej 0,2 ms. Niezwykłe wrażenia wizualne potęguje dodatkowo cieńsze obramowanie i rozmiar samego wyświetlacza (16:10), który “urósł” w porównaniu do poprzednich modeli.

Rendering i chłodzenia na wysokim poziomie 

Nowy Acer Swift X 16 to narzędzie stworzone z myślą o twórcach treści multimedialnych i projektantach graficznych. Procesor AMD Ryzen™ 9 7940H[1]oraz wbudowana karta graficzna AMD Radeon™ 780M dają im szeroki wachlarz możliwości Dodatkowe zastosowanie karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 4050 zapewnia nowy poziom ray tracingu, możliwości AI i kodowania i dekodowania wideo w formacie AV1.Dla tych bardziej wymagających przewidziany jest również do sterowników NVIDIA Studio Drivers i pakietu potężnych narzędzi, takich jak NVIDIA Omniverse™, NVIDIA Broadcast i NVIDIA Canvas. Wszystko to sprawia, że użytkownik jest w stanie wydobyć ze swoich projektów jeszcze więcej — i to w rekordowo krótkim czasie.

Temu imponującemu wyposażeniu towarzyszy przeprojektowane wnętrze i usprawnione rozwiązania w zakresie chłodzenia, co pozytywnie wpłynęło na osiągi komputera i czas pracy baterii. Nowo zaprojektowany układ chłodzenia korzysta z technologii TwinAir, która zwiększa ilość pobieranego powietrza nawet o 36%[1] dzięki większym wentylatorom i trybowi turbo. Dodatkowo klawiatura została wyposażona we wlot powietrza, co pomaga odprowadzać ciepło na zewnątrz komputera i utrzymać niską temperaturę wewnątrz urządzenia. Dzięki tym zmianomnowy Swift X 16 nie boi się multitaskingu.

Wideokonferencje i streaming w najwyższej jakości

Laptop Acer Swift X 16 świetnie sprawdzi się do prowadzenia wideokonferencji, streamingu na żywo oraz prowadzenia np. wideobloga dzięki obecności kamery FHD o rozdzielczości 1080p, która korzysta z rozwiązań Acer PurifiedView™ na bazie AI, które obejmują m.in. rozmycie tła, automatyczne kadrowanie, czy technologię Eye Contact. Zastosowanie technologii czasowej redukcji szumów (TNR) zapewnia wysokiej jakości obraz nawet przy słabym oświetleniu, natomiast system Acer PurifiedVoice™ z redukcją szumów wspomaganą AI sprawia, że dźwięk pozostaje krystalicznie czysty.

Laptop oferuje użytkownikowi maksymalnie 16 GB pamięci LPDDR5[1], do 2 TB pamięci na dysku PCIe SDD 4. generacji[1] oraz gniazdo MicroSD — gdyby potrzebna była dodatkowa przestrzeń dyskowa, czy też przeniesienia danych z innego urządzenia. Znajdziemy tu też dwa porty USB typu C, złącze HDMI 2.1 i kartę sieciową w standardzie Wi-Fi 6E[]. Acer Swift X 16 oferowany jest z zainstalowanym systemem Windows 11 i obsługuje funkcję Windows Hello za pośrednictwem czytnika linii papilarnych oraz Wake on Voice, która zapewnia wygodniejsze i bezpieczniejsze logowanie.

Cena i dostępność

Acer Swift X 16 (SFX16-61G) w regionie EMEA komputer trafi do sprzedaży w czerwcu w cenie od 1566 euro.

Parametry techniczne, ceny i dostępność produktów mogą różnić się w zależności od regionu. Więcej informacji na temat dostępności, parametrów i cen opisanych w niniejszym tekście produktów dla konkretnego rynku można uzyskać, kontaktując się z najbliższym biurem lub salonem sprzedaży produktów Acer przez stronę www.acer.com.

Zdjęcia i specyfikacje produktów dostępne są w pakiecie prasowym Acer. Informacje o wszystkich nowościach można znaleźć na stronie next@acer press room.

Poznaj nowe, superwydajne laptopy gamingowe — Predator Triton 17 X i Predator Helios Neo 16

Acer podczas swojej corocznej konferencji NextAtAcer zapowiedział szereg nowości w swojej rodzinie laptopów gamingowych. Wśród nich znajdziemy m.in. najpotężniejszego laptopa – Predator Triton 17 X z procesorem Intel® Core™ i9-13900HX do 13. generacji i kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX™ 4090, a także wyjątkowego Predatora Helios Neo 16. Na tym nie koniec nowości dla graczy w zakresie laptopów. Producent przedstawił również swojego nowego Predatora Tritona 14, a także Predator Helios 3D 15 SpatialLabs Edition.

Predator Triton 17 X: Najpotężniejszy laptop gamingowy w ofercie Acer

Całkowicie nowy, smukły i potężny Predator Triton 17 X (PTX17-71) to połączenie minimalistycznego wzornictwa oraz technologii, której nie straszna żadna gra. Jest to propozycja dla graczy i profesjonalistów, którzy szukają rozwiązania kompaktowego, a jednocześnie na tyle wydajnego, by było w stanie poradzić sobie z wymagającymi grami z segmentu AAA i zasobożernymi aplikacjami — bez konieczności doładowywania baterii w ciągu dnia. Obudowa nowego Tritona 17 X mierzy niecałe 2,5 cm grubości, co czyni laptop rozwiązaniem wyjątkowo mobilnym. Została wykonana w technologii CNC i charakteryzuje się eleganckim wyglądem i specyficzną, przyjemną w dotyku teksturą, za którą odpowiada proces piaskowania. Mamy tu również finezyjnie wyżłobione logo RGB Predator, siatkę ze stali nierdzewnej — będącą maskownicą głośników, diamentowy szlif w widocznych miejscach, a także funkcjonalnie rozmieszczone otwory wentylacyjne. Można powiedzieć, że Triton 17X to małe dzieło sztuki.

Wewnątrz tej nowoczesnej obudowy znajdziemy cały szereg superwydajnych rozwiązań technologicznych, które czynią Tritona 17 X jednym z najszybszych laptopów dla graczy i twórców. Laptop dostępny jest w konfiguracji z procesorem Intel® Core™ i9-13900HX do 13. generacji i kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX™ 4090. Procesor Intel Core i9 13. generacji o nowej architekturze hybrydowej to nawet 24 rdzenie o maksymalnej częstotliwości turbo na poziomie 5,4 GHz, co przekłada się na rewelacyjną jakość rozgrywki w każdej grze. Karta NVIDIA GeForce RTX 4090 została zaprojektowana na bazie architektury NVIDIA Ada Lovelace o imponujących parametrach.

Zastosowana tu technologia DLSS 3, korzystająca z potencjału AI, to prawdziwa rewolucja w kwestii jakości grafiki — każdy cyfrowy świat staje się jak żywy, do tego z pełnym ray tracingiem. Pakiet Max-Q optymalizuje wydajność systemu, zasilanie, żywotność baterii i akustykę, zapewniając maksymalną wydajność sprzętu w każdych warunkach. Ci, którzy szukają jednak czegoś jeszcze więcej, mogą sięgnąć po wariant wyposażony w 64 GB pamięci DDR5 5600 Hz i w dysk PCIe SSD o pojemności 4 TB pamięci w technologii RAID 0.

Predator Triton 17 X wyposażony jest w rewelacyjny, 17-calowy (16:10) ekran, na którym obraz prezentuje się niesamowicie. Ekran dostępny jest w dwóch wariantach, w tym w opcji z wyświetlaczem WQXGA mini-LED (AmLED)[1] , który charakteryzuje się częstotliwością odświeżania na poziomie 250 Hz1], jasnością ponad szczytową na poziomie ponad 1000 nitów (zgodnie ze standardem DisplayHDR™[1]) oraz wysokim współczynnikiem kontrastu — 1000000:1. Wyświetlacz zapewnia pokrycie 100% gamy kolorów DCI-P3, co sprawia, że kolory prezentują się naprawdę zjawiskowo. Z kolei certyfikat Eyesafe® to gwarancja niskiego poziomu emisji światła niebieskiego (ograniczonego aż o 80%!). Technologie NVIDIA® Advanced Optimus i NVIDIA® G-SYNC®[1] to z kolei dodatkowe wsparcie graficzne, dzięki któremu wyświetlany obraz pozostaje zawsze spójny i płynny.

Chłodzenie i łączność na wyższym poziomie 

W modelu Predator Triton 17 X Acer zastosował swoje najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie chłodzenia, dzięki którym podzespoły tego smukłego laptopa gamingowego są w stanie zachować „zimną krew” w każdej sytuacji. W konstrukcji zastosowano komorę parową, w której znajduje się sprężony system chłodzenia, dzięki czemu urządzeniu niestraszne są nawet najbardziej wymagające sprzętowo tytuły. Technologia Vortex Flow to trzy wysokowydajne wentylatory, z których dwa to specjalnie zaprojektowane rozwiązania 3D AeroBlade™ piątej generacji, wyposażone w mechanizm sterowania przepływem powietrza, co przekłada się na 10% wyższy przepływ powietrza wewnątrz urządzenia w porównaniu z wentylatorami 3D AeroBlade poprzedniej generacji. Mamy tu również dedykowane ciepłowody dla procesorów oraz ergonomicznie rozmieszczone wloty i wyloty powietrza. Dodatkowo za odpowiednie chłodzenie i optymalną wydajność komputera odpowiada pasta termiczna na bazie ciekłego metalu.

Predator Triton X 17 oferuje szereg przydatnych funkcji i rozwiązań klasy premium, w tym klawiaturę z podświetleniem RGB dla każdego klawisza, czytnik linii papilarnych i szklany touchpad. Wyposażony jest także w imponujący system DTS:X Ultra, na który składa się aż sześć głośników i który zapewnia fantastyczną jakość dźwięku w każdym momencie. Technologie Intel® Killer™ E3100G+ Ethernet i Intel® Killer™ Wi-Fi 6E AX1690i gwarantują stabilną łączność z siecią, a szeroki wybór złącz umożliwia podłączenie wielu urządzeń peryferyjnych.Standard Thunderbolt™ 4 to synonim szybkiej łączności. Laptop jest w stanie obsłużyć dwa wyświetlacze o jakości obrazu 4K lub jeden wyświetlacz o jakości obrazu 8K. Dane przesyłane są z maksymalną prędkością transferu na poziomie 40 Gb/s, ale równie imponujące będzie ładowanie urządzenia z mocą do aż 100 W. Dzięki czytnikowi kart SD 7.0, który zapewnia prędkość do 985 MB/s, użytkownik ma możliwość przenoszenia ogromnych ilości danych w niezwykle krótkim czasie.

Predator Helios Neo 16: wydajność klasy premium w przystępnej cenie

Całkowicie nowy Predator Helios Neo 16 (PHN16-71) oferuje użytkownikom to, co najlepsze w linii Helios, ale w bardziej przystępnej cenie. Oprócz szeregu najnowszych rozwiązań technologicznych z najwyższej półki znajdziemy tu też swego rodzaju mrugnięcie okiem w stronę użytkownika — na wierzchu czarnej jak smoła obudowy znajdują się laserowo wygrawerowane zaszyfrowane kody. Co takiego kryje się za nimi? Aby się tego dowiedzieć, trzeba podjąć mini-wyzwanie i trochę pogłówkować. Brzmi co najmniej zachęcająco.

Predator Helios Neo 16 oferowany będzie w opcji z procesorem Intel® Core™ HX 13. generacji[1] i kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4070 o wskaźniku MGP na poziomie 140 W. Dostajemy tu również maksymalnie 32 GB pamięci RAM DDR5-4800 MHz w trybie dwukanałowym[1] i do 2 TB przestrzeni dyskowej SSD PCIe NVMe w standardzie RAID 0, co zapewnia płynne działanie urządzenia z nawet najbardziej wymagającymi sprzętowo tytułami gier. Laptop Helios Neo jest także wyposażony w zaawansowany system chłodzenia Acer, na który składa się specjalnie zaprojektowany, całkowicie metalowy wentylator AeroBlade™ oraz płynna pasta termiczna na bazie ciekłego metalu.

Oprócz najwyższej klasy wydajności, Predator Helios Neo 16 oferuje także niesamowitą jakość grafiki. Linia Helios oferuje kilka różnych opcji wyświetlacza, w tym wyświetlacz IPS WQXGA (2560×1600)[1] o częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 165 Hz i czasie reakcji 3 ms[] oraz wyświetlacz WUXGA (1920×1200) o częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 165 Hz, obsługujący 100% kolorów z palety sRGB. Oba te warianty korzystają z technologii NVIDIA Advanced Optimus i G-SYNC, co stanowi gwarancję ultrapłynnego, niezwykle żywego obrazu podczas nawet najbardziej dynamicznej rozgrywki.

Predator Triton 14: kompaktowy laptop do gier i pracy

Mały, ale wyjątkowo wydajny Acer Predator Triton 14 dostępny jest z procesorem Intel® Core™ i7-13700H (dostępne warianty do 13. generacji) oraz kartą graficzną NVIDIA® GeForceRTXTM 4070 lub 4050 — zaprojektowaną specjalnie z myślą o laptopach. Ponadto zarówno gracze, jak i twórcy treści multimedialnych docenią nowy wariant wyświetlacza. Wspaniały 14-calowy (16:10) wyświetlacz Mini LED o maksymalnej rozdzielczości WQXGA[1] (2560 x 1600) charakteryzuje się częstotliwością odświeżania obrazu na poziomie 250 Hz, posiada certyfikat DisplayHDR™ 600 i zapewnia pokrycie 100% gamy kolorów DCI-P3.

Poznaj nowy Acer Chromebook Spin 714 — laptop ultrawydajny i przyjazny środowisku

Acer zaprezentował dziś swoje najnowsze ultrawydajne konwertowalne Chromebooki klasy premium — Acer Chromebook Spin 714 oraz Acer Chromebook Enterprise Spin 714. Nowa linia Chromebooków oferuje procesory Intel® Core™ 13. generacji. Pozwala na 10 godzin czasu pracy na w pełni naładowanej baterii z funkcją szybkiego ładowania – 30 minut podłączenia do ładowarki pozwala na cztery godziny pracy!

Acer Chromebook Spin 714 to 14-calowy laptop o proporcjach ekranu 16:10, który zapewnia świetną jakość grafiki, co przekłada się na zupełnie nowy poziom wideokonferencji. Jest to możliwe dzięki rozdzielczości WUXGA[1], pokryciu 100% kolorów palety sRGB, wbudowanej kamerze internetowej QHD 2K oraz obecności systemu DTS® Audio. Chromebook sprawdzi się idealnie jako narzędzie do pracy hybrydowej bądź do nauki — ekran obracany o 360 stopni, szybko ładujący się rysik USI oraz obudowa o trwałości klasy wojskowej czynią z niego urządzenie nie do zdarcia.

Nowe notebooki Acer Chromebook Spin 714 oraz Acer Chromebook Enterprise Spin 714 to przede wszystkim wysoka wydajność i szereg funkcji zwiększających produktywność użytkownika, dzięki czemu nadają się idealnie dla kadry kierowniczej i mobilnych profesjonalistów, ale także i dla konsumentów oraz studentów mających do czynienia z bardziej wymagającymi sprzętowo aplikacjami, kiedy w grę wchodzi np. kodowanie czy edycja treści video – wyjaśnia James Lin, Dyrektor Generalny Działu Notebooków i Produktów IT z Acer Inc. – Kamera internetowa QHD 2K to gwarancja rozmów video w najwyższej jakości, a nacisk na aspekty ekologiczne to namacalny dowód zaangażowania Acera w działanie na rzecz środowiska naturalnego – dodaje Lin.

Produktywność i grafika na zupełnie nowym poziomie 

Sercem nowych Chromebooków są procesory Intel® Core™ i7 13. generacji, które mają zapewnić nawet 10% wyższą wydajność w stosunku do rozwiązań poprzedniej generacji. Komputery charakteryzują się także zgodnością ze standardem Intel® Evo™, który wymaga odpowiednio wysokiej wydajności sprzętowej oraz minimum 9 godzin pracy na w pełni naładowanej baterii. Dzięki zastosowaniu trybu szybkiego ładowania użytkownik jest w ciągu 30 minut naładować baterię, by zyskać cztery godziny pracy komputera, co z pewnością przyda się w wielu sytuacjach awaryjnych. Co więcej, użytkownikom biznesowym, np. firmom, gdzie priorytetem są dodatkowe możliwości zarządzania i kontroli bezpieczeństwa, notebook Acer Chromebook Enterprise Spin 714 oferuje technologię Intel vPro®.

14-calowy dotykowy ekran Chromebooka z wyświetlaczem o rozdzielczości WUXGA (1920×1200) wyświetla obraz w imponującej jakości, zapewniając przy tym pokrycie 100% barw palety sRGB. Wyświetlacz 16:10 jest otoczony smukłym obramowaniem i pokryty antybakteryjnym szkłem Corning® Gorilla® Glass, które chroni go przed zarysowaniami, a jednocześnie jest odporne na zabrudzenia i zapobiega rozwojowi bakterii na powierzchni[4]. Opcjonalny rysik USI[2] to 4096 różnych poziomów nacisku i czułości na pochylenie[5], co przekłada się na możliwość zachowania naturalnego stylu pisania, rysowania, czy szkicowania na ekranie w każdym z czterech dostępnych trybów, dzięki zawiasowi umożliwiającemu obracanie ekranu Chromebooka o 360 stopni.

Kamera internetowa QHD MIPI 2K i szereg praktycznych funkcji jako wsparcie wideokonferencji i edukacji online

Opisywane modele to pierwsze Chromebooki Acera wyposażone w kamerę internetową QHD 2K — rozwiązanie, które sprawdzi się doskonale w zastosowaniach zarówno profesjonalnych, jak i edukacyjnych. Kamera 2K to nie tylko imponująca rozdzielczość obrazu. To też technologia czasowej redukcji szumów, która pozwala zachować wysoką jakość obrazu nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Prywatność gwarantuje z kolei obecność fizycznej zaślepki. Niesamowitym doznaniom graficzny towarzyszy również świetny dźwięk, za który odpowiadają głośniki z systemem DTS® Audio i wbudowanym inteligentnym wzmacniaczem, który zapewnia wyższą jakość dźwięku bez zniekształceń, a do tego głębszy bas.

Chromebooki łączą się z siecią dzięki modułowi Wi-Fi 6E i standardowi Bluetooth 5.2, a połączenie z innymi urządzeniami zapewnia obecność różnych złącz — w tym HDMI i dwa porty Thunderbolt™ 4. Urządzenia można odblokować dużo szybciej, a dane pozostają bezpieczne dzięki zastosowaniu opcjonalnego czytnika linii papilarnych. Mamy tu też podświetlaną klawiaturę i panel dotykowy pokryty szkłem Corning® Gorilla® Glass, które są nie tylko bardzo responsywne, ale i wyjątkowo przyjemne w dotyku.

Działanie na rzecz programu Earthion

Komputery Acer Chromebook Spin 714 i Acer Chromebook Enterprise Spin 714 wpisują się w realizację misji Earthion dzięki obecności wielu rozwiązań przyjaznych dla środowiska oraz rejestracji w programie EPEAT[6]. Zawierają tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu pokonsumenckiego (PCR), a opakowania, w których są sprzedawane, są wykonane w całości z materiałów pochodzących z recyklingu — w tym z przetworzonej masy papierowej, tektury i innych włókien naturalnych. Co więcej, Acer Chromebook Spin 714 i Acer Chromebook Enterprise Spin 714 posiadają certyfikat Energy Star, co oznacza, że ich konstrukcja jest wyjątkowo energooszczędna.

Trwała, wytrzymała obudowa Chromebooka Spin 714 przekłada się na dłuższą żywotność urządzenia ogółem. The Jest ona wykonana z anodowanego aluminium i charakteryzuje się wytrzymałością klasy wojskowej (zgodność z amerykańskim standardem MIL-STD 810H[7,8]), dzięki czemu sprawdza się świetnie w codziennym użytkowaniu, gotowa stawić czoła ekstremalnej eksploatacji i w pełni odporna na wszelkie wgniecenia wyszczerbienia i korozję, zachowując swój elegancki wygląd i solidną jakość wykonania przez cały cykl życia produktu.

Wsparcie dla systemu ChromeOS i wielu aplikacji 

Nowe laptopy Acer Chromebook Spin 714 i Acer Chromebook Enterprise Spin 714 korzystają z bogatego potencjału ChromeOS, który obejmuje m.in. bardzo szybki czas uruchamiania, intuicyjną obsługę systemu oraz zaawansowane zabezpieczenia. Komputery obsługują aplikacje internetowe — w tym aplikacje ze Sklepu Play, dzięki czemu użytkownicy zyskują dostęp do wszystkich aplikacji, których potrzebują do pracy, nauki, tworzenia treści i nie tylko.

Urządzenia Acer Chromebook Enterprise

Użytkownicy korporacyjni korzystający z Chromebooka Enterprise Spin 714 zyskują dostęp do pakietu Chrome Enterprise Upgrade, a wraz z nim — do szeregu wbudowanych funkcji biznesowych systemu ChromeOS. Dzięki rejestracji zero-touch, działy IT mogą po prostu przekazać zakupione urządzenia odpowiednim pracownikom organizacji.

Użytkownicy będą w stanie zarządzać urządzeniami i zabezpieczeniami praktycznie od razu bez żadnego problemu, co z perspektywy biznesowej oznacza niższy całkowity koszt posiadania zakupionego sprzętu. Urządzenia Acer korzystające z systemu ChromeOS zdejmują ciężar prostych i powtarzalnych zadań administracyjnych z barków działów IT, ułatwiają współpracę i zapewniają pracownikom działającym w chmurze bezpieczny dostęp do danych i aplikacji.

Cena i dostępność

Acer Chromebook Spin 714 (CP714-2W-56B2) w regionie EMEA trafi do sprzedaży w lipcu, w cenie od 999 euro.

Parametry techniczne, ceny i dostępność produktów mogą różnić się w zależności od regionu. Więcej informacji na temat dostępności, parametrów i cen opisanych w niniejszym tekście produktów dla konkretnego rynku można uzyskać, kontaktując się z najbliższym biurem lub salonem sprzedaży produktów Acer przez stronę www.acer.com.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments