Kingston FURY, oddział Kingston Technology Company, Inc. ogłosił dziś, że do tej pory wprowadził do sprzedaży ponad 100 milionów modułów pamięci z możliwością przetaktowania. W 2002 roku firma Kingston weszła na rynek entuzjastów komputerów PC z linią wysokowydajnych modułów pod nazwą Kingston HyperX.

Przez następne 19 lat Kingston rozwijał linię HyperX, przede wszystkim w środowisku entuzjastów technologii i graczy, aż do momentu sprzedaży serii urządzeń peryferyjnych firmie HP w 2021 roku. Kontynuując ogromny sukces produktów z rodziny HyperX, Kingston zmienił nazwę swojej linii komponentów o wysokiej wydajności na Kingston FURY, Tym samym zainwestowano w zasoby i wiedzę, pochodzącą z głównej działalności marki, w celu stworzenia nowej generacji produktów dla entuzjastów.

Obecnie wiedza inżynierska stojąca za licznymi nagrodami i osiągnięciami w dziedzinie overclockingu, kontynuowana jest w ramach nowej ery przodujących wysokowydajnych rozwiązań dla entuzjastów i graczy.

Od początku istnienia marka Kingston jest dumna ze swoich innowacji w zakresie testowania oraz wyróżniającej się w branży niezawodności produktów. Już w 2005 roku Kingston uzyskał amerykański patent na autorski, pierwszy w swoim rodzaju, dynamiczny tester burn-in. Zapewniło to najwyższą niezawodność modułów pamięci serwerowych używanych w największych centrach danych na świecie. By sprostać wymaganiom najnowszych aplikacji, na początku tego roku firma Kingston poszerzyła swoją ofertę o moduł Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM.

Wyposażony on jest w pamięć DDR5 klasy serwerowej z możliwością przetaktowania i dedykowany jest twórcom, inżynierom i specjalistom z zakresu analizy danych. Metamorfozę przeszła również wielokrotnie nagradzana linia modułów pamięci Kingston FURY Beast DDR5 i Renegade DDR5 – dzięki wprowadzeniu białych rozpraszaczy ciepła, umożliwiającym użytkownikom wybór koloru najlepiej pasującego do ich indywidualnych preferencji.

Kingston zaangażowany jest w projektowanie i wytwarzanie produktów, które oferują konsumentom niezrównany styl i wydajność. Ten kamień milowy świadczy o wiodącej roli marki Kingston na rynku, polegającej na wspieraniu użytkowników w każdym segmencie naszej branży, na przykład poprzez zapewnienie znanej na całym świecie obsługi klienta i najwyższej jakości niezawodnych produktów. Do osiągnięcia tego rezultatu potrzeba całego zespołu, dlatego dziękujemy i dzielimy się tym osiągnięciem z naszymi partnerami, sprzedawcami i klientami. mówi Iwona Zalewska, DRAM business manager, Kingston EMEA. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments