Transition Technologies PSC (TT PSC), globalny integrator systemów i dostawca usług IT dla przemysłu i biznesu, został oficjalnym partnerem firmy BMC Software, jednego z największych producentów oprogramowania na świecie, wspierającego klientów w procesie cyfrowej transformacji i budowania przewagi konkurencyjnej. Wspólna oferta firm będzie obejmować szeroką gamę rozwiązań i usług IT dedykowanych dla sektorów m.in. finansowego, ubezpieczeniowego i usług publicznych.

Nawiązanie partnerstwa z BMC Software wpisuje się w strategię umacniania pozycji TT PSC na naszych dotychczasowych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, ale pozwoli też rozwijać się w kolejnych krajach. Dzięki współpracy z amerykańską firmą będziemy mogli zaoferować klientom znacznie szerszą paletę produktów i usług IT, a dodatkowo wejść w takie sektory jak bankowość czy finanse, które do tej pory nie były naszą domeną, ponieważ koncentrowaliśmy się na branży przemysłowej. Digitalizacja postępuje w każdej dziedzinie, a tempo zmian jest dynamiczne. Chcemy wspierać przedsiębiorstwa z wielu branż w ich cyfrowych podróżach, które czynią je bardziej konkurencyjnymi na rynkach. – mówi Szymon Bartkowiak, prezes TT PSC.

TT PSC specjalizuje się we wdrożeniach oprogramowania, m.in. w zakresie Internetu Rzeczy, Zarządzanie Produktem i Rozszerzonej Rzeczywistości. BMC Software jest liderem w dostarczaniu rozwiązań IT i systemów do centralnego zarządzania zasobami informatycznymi przedsiębiorstw, zwiększających produktywność oraz umożliwiających monitorowanie kluczowych procesów biznesowych.

Partnerstwo z TT PSC daje nam możliwość zwiększenia obecności w regionie, aby jeszcze efektywniej wspierać klientów w procesie cyfrowej transformacji i oferować im innowacyjne rozwiązania z obszaru automatyzacji, zarządzania procesami biznesowymi oraz infrastrukturą IT. Bogate doświadczenie TT PSC oraz głębokie zrozumienie rynku, szczególnie w sektorze przemysłowym, pozwoli na osiągnięcie efektu synergii, zapewniając owocną współpracę. – mówi Paul Cant, Geo Vice President of International Sales w BMC.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments