Firma IFS, globalny producent oprogramowania dla przedsiębiorstw w chmurze, ogłosiła dziś, że czołowy polski producent rurowych instalacji grzewczych i wodnych, a także technologicznych sprzedawanych pod marką KAN-therm, nabył oprogramowanie IFS Cloud ERP. To rozwiązanie posłuży do zapewnienia klientom jeszcze wyższej jakości produktów i usług poprzez standaryzację procesów, usprawnienie łańcucha dostaw i szybsze reagowanie na zmieniające się potrzeby rynku.

W pierwszym etapie KAN będzie pracować na sześciu modułach funkcjonalnych IFS Cloud obejmujących finanse, kontroling, kadry, płace, produkcję, łańcuch dostaw i zarządzanie relacjami z klientami (CRM). Z platformy korzystać będzie łącznie 700 użytkowników w sześciu krajach.

Decyzja o wdrożeniu oprogramowania firmy IFS zapada w momencie, gdy KAN umacnia swoją pozycję i przygotowuje się do wejścia na nowe rynki pozaeuropejskie.
Firma KAN uznała IFS Cloud za rozwiązanie odpowiednie do zaspokojenia potrzeb związanych z jej szybką ekspansją, której istotnym elementem jest budowa nowych zakładów produkcyjnych. Oprogramowanie IFS umożliwi również dostęp do danych w czasie rzeczywistym, usprawnienie raportowania i konsolidację architektury aplikacji.

Dzięki rozwiązaniu firmy IFS mamy możliwość usprawnienia każdego elementu naszej działalności w ramach jednej platformy opartej na chmurze. Będzie to miało kluczowe znaczenie dla zwiększenia naszej efektywności i przyspieszenia ekspansji na rynkach międzynarodowych. Mamy pełne zaufanie do wiedzy i profesjonalizmu, jakimi wykazał się zespół IFS od chwili rozpoczęcia współpracy z nami, i do tego, że rozwiązanie IFS Cloud spełni nasze oczekiwania i pozwoli z sukcesem realizować cele biznesowe. – powiedział Łukasz Urbaniak, dyrektor IT w Grupie KAN.

Dodatkowo, aby osiągać maksymalną wartość w dłuższej perspektywie, firma KAN podpisała umowę na usługi IFS Success Services. To model długoterminowej współpracy typu Evergreen, który zapewnia nieprzerwane tworzenie wartości i osiąganie maksymalnych korzyści dzięki stałej aktualizacji i optymalizacji systemu.

Marek Głazowski, IFS Poland

Produkty i usługi firmy KAN cechuje innowacyjność i wysoki poziom jakości, osiągany przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii i wspieraniu zrównoważonych, ekologicznych praktyk produkcyjnych i budowlanych. IFS z kolei dostarcza zaawansowane rozwiązania ERP w zakresie zarządzania zasobami przedsiębiorstwa i wiedzę ekspercką, których KAN potrzebuje, aby już dziś temu podwójnemu wyzwaniu skutecznie sprostać. – powiedział Marek Głazowski, Prezes IFS Poland & EE.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments