Grupa Accolade, inwestująca w nieruchomości przemysłowe i logistyczne klasy premium, powiększyła swój zespół. Jarek Wnuk, od ponad 21 lat związany z sektorem nieruchomości komercyjnych, został nowym dyrektorem zarządzającym na Polskę. Wcześniej pracował dla międzynarodowej agencji nieruchomości oraz globalnych firm inwestycyjnych i deweloperskich.

Od dłuższego czasu obserwuję sukcesy Accolade w budowaniu portfela nowoczesnych parków przemysłowych i logistycznych. Pod względem infrastruktury magazynowej polski rynek jest jednym z najszybciej rozwijających się w Europie. Uważam umacnianie i rozwijanie pozycji Accolade na tym rynku za ekscytujące wyzwanie, na które bardzo się cieszę. powiedział Jarek Wnuk, który na stanowisku dyrektora zarządzającego na Polskę będzie odpowiedzialny za działalność Accolade w Polsce i rozwój portfela projektów.

Ze strategicznego punktu widzenia Polska jest bardzo ważnym rynkiem o ogromnym potencjale i wierzę, że bogate doświadczenie Jarka w sektorze nieruchomości komercyjnych będzie dla nas ogromną wartością. zauważył prezes Grupy Accolade, Milan Kratina.

Accolade jest właścicielem 26 parków logistycznych w Polsce, których łączna powierzchnia najmu zbliża się do 1,5 mln mkw. Grupa zainwestowała do tej pory w Polsce ponad miliard euro i planuje zainwestować kolejne pół miliona.

Przed dołączeniem do Accolade, Jarek Wnuk był dyrektorem generalnym i członkiem zarządu w firmie private equity Bluehouse Capital. Wcześniej zajmował wysokie stanowiska kierownicze w firmach logistycznych i nieruchomościowych Goodman i King Sturge. Jarek Wnuk jest absolwentem Wydziału Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz ukończył studia w College of Estate Management w Reading.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments