House Secrets: the Beginning to jeden z projektów w portfolio BTC Studios, notowanego na NewConnect producenta gier, z największym potencjałem. Gra jest przedstawicielem znanego, lubianego i popularnego wśród użytkowników mobilnych gatunku Hidden Object (HO). House Secrets zawiera zróżnicowany i angażujący gameplay stanowiący mieszankę gry przygodowej, logicznej oraz zręcznościowej. Spółka planuje dalej rozwijać brand House Secrets przygotowując kolejne produkcje z tego uniwersum.

House Secrets: The Beginning to gra doskonale wpisująca się w trendy panujące w świecie mobilnej rozrywki. Zamierzamy sukcesywnie rozwijać ten brand, gdyż gry z gatunku HO wielokrotnie potwierdziły swoje dopasowanie do środowiska mobilnego i potencjał do generowania satysfakcjonujących zwrotów dla dewelopera i wydawcy. Z racji orientacji na twarde fundamenty w postaci przychodów i zysków skłaniamy się do położenia większego akcentu na tego typu produkcje, chcąc utwierdzić akcjonariuszy w przekonaniu, że warto inwestować w przyszłość BTC Studios, bo wiąże się to z zarówno z sukcesami w zakresie developmentu, jak i wydawniczymi. – mówi Jarosław Modrzejewski, Prezes Zarządu BTC Studios S.A.

House Secrets: the Beginning stanowi idealne połączenie klasycznych mechanizmów Hidden Object z dodatkiem przygód w oryginalnych lokacjach i fascynujących zagadek. Główna bohaterka produkcji – Lucy przyjeżdża do Europy, aby odkryć tajemnicę swojej rodziny oraz poznać świat swojego przodka, genialnego konstruktora Pana Applebauma. Gra jest już dostępna w sklepie Google Play i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem przez użytkowników. House Secrets: the Beginning z powodzeniem przemawia do kobiet – typowej grupy docelowej tego typu casualowych gier HO. Typowy gracz House Secrets to osoba ceniąca staranny styl wizualny, atrakcyjny i angażujący gameplay oraz cykliczne eventy z unikalnym contentem. Deweloperem i wydawcą gry jest Xî4G Sp. z o.o., zespół z potwierdzonym doświadczeniem w obszarze gier HO, który został niedawno przejęty przez BTC Studios S.A.

Spółka planuje sukcesywnie rozwijać grę bazując o szereg możliwości jakie daje rozbudowany gameplay zaimplementowany w House Secrets: the Beginning. Gra zawiera m.in. sceny z ukrytymi przedmiotami, które popychają fabułę naprzód i pomagają zdobywać niezbędne w grze zasoby. Różnorodność wprowadzają sceny z łamigłówkami oraz sceny interaktywne kończące rozdziały, które są dodatkową formą skupiana uwagi gracza. Gracz posiada szereg możliwości do odblokowania różnorodnej, nowej zawartości w grze, poprzez zbieranie punktów Prestiżu lub rozwiązywanie zagadek.

Dodatkowo każde wyzwanie lub wydarzenie specjalne w postaci Wigilii lub Wielkanocy dostarczy unikalnego, nowego contentu oraz nagród, które będą inspirowały do regularnych powrotów do gry, a także będą szansą na przyciągniecie nowych graczy. Aby poprawić imersję deweloper umieścił w grze również bibliotekę stanowiącą źródło opowiadań i historii pozwalających graczowi zagłębić się w uniwersum.

Gra HO od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników urządzeń mobilnych. House Secrets: the Beginning oferuje istotny upgrade tego gatunku w postaci bardzo zróżnicowanego gameplayu, do tej pory rzadko widzianego w takiej skali w grach tego typu. Liczymy, że taka kombinacja cech zaowocuje popularnością wśród graczy. Pierwsze przyjęcie tytułu nastraja nas bardzo optymistycznie. – informuje Jarosław Modrzejewski.

BTC Studios w najbliższych latach będzie skupiać swoje działania w obszarze wydania i developmentu gier mobilnych, w tym m.in. wydanej właśnie na koncie Google Play BTC Studios SA – House Secrets The Beginning. Priorytetem dla Zarządu są projekty, które będą wspierały rozwój Spółki i jej wyniki finansowe. Już wkrótce BTC STudios S.A. zamierza stworzyć fundament i mocne podstawy do kolejnych projektów, o których będzie informowała rynek.

10 czerwca br. stanowisko Prezesa Zarządu w Spółce objął Jarosław Modrzejewski, uznany producent gier (m.in. w Techlandzie), działający w branży gier od ponad 30 lat i posiadający jedne z najbogatszych kompetencji w zakresie zarządzania szerokopojętymi projektami gamingowymi na polskim rynku. W czerwcu Spółka poinformowała także o fuzji z Xi4G sp. z o.o., a w lipcu o zawarciu umowy licencyjnej na grę „House Secrets: The Beginning”.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments