Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność zaprezentować najnowszy spot reklamowy gry God of War Ragnarök, przygotowany we współpracy z Johnem Travoltą, LeBronem Jamesem i Benem Stillerem, którzy opowiadają o wyzwaniach rodzicielstwa.

Do premiery God of War Ragnarök pozostał równo tydzień. Kratos i Atreus przemierzają zamarznięte pustkowia i spotkają na swojej drodze wiele niebezpieczeństw. Jednak to relacja ojca i syna może okazać się największym wyzwaniem. W najnowszym filmie, Ben Stiller, John Travolta i LeBron James występują wraz ze swoimi dziećmi, Quinlinem, Ellą oraz Bronnym i opowiadają o trudach relacji rodzica i dziecka. Okazuje się, że w swoim prywatnym życiu znajdują wiele podobieństw do historii Kratosa i Atreusa.

Ben Stiller: Zakładając brodę i makijaż czułem się bardzo poteżny. Barwy Kratosa są naprawdę przydatne, jeśli chcesz, żeby ludzie brali cię na poważnie. Uważam, że dzięki brodzie wyglądam na mądrzejszego… choć mój syn Quin jest odmiennego zdania.

LeBron James: Jest coś wyjątkowego w trzymaniu Lewiatana w ręku. Przenosi cię to do innego świata. Wszyscy gramy w gry na ekranach monitorów i telewizorów, ale możliwość ożywienia tych chwil i połączenia się ze światem gry w inny sposób to całkiem fajna sprawa.

John Travolta: Podobnie jak w przypadku Kratosa i Atreusa, równowaga między „trzymaniem i puszczaniem” to dynamika, z którą może się utożsamiać wielu rodziców. Nie ma lepszego uczucia niż obserwowanie, jak twoje dziecko rośnie i dojrzewa, stając się najlepszą wersją siebie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments