Amerykańska firma chmurowa Box wprowadzi się do Varso Tower w przyszłym roku i planuje dalszy rozwój i poszerzanie naszego zespołu w Polsce, poinformowała ISBtech odpowiedzialna za International Communications firmy Tiffany Kirkland.

Otworzyliśmy placówkę badawczo-rozwojową w Warszawie pod koniec 2020 roku, aby przyspieszyć naszą długoterminową strategię produktową i od tego czasu mamy bardzo pozytywne doświadczenia z zatrudnianiem i budowaniem naszego zespołu w Polsce. Placówka w Warszawie jest naszą pierwszą placówką badawczo-rozwojową poza Stanami Zjednoczonymi, a nasz zespół kieruje tam przede wszystkim rozwojem produktów, ale obejmuje również obszary wielofunkcyjne, takie jak operacje na ludziach (zasoby ludzkie), tworzenie stron internetowych i IT. Planujemy wprowadzić się do Varso Tower w przyszłym roku po jego ukończeniu, a także planujemy dalszy rozwój i poszerzanie naszego zespołu w Polsce” – poinformowała ISBtech Kirkland.

Na początku roku międzynarodowy developer HB Reavis podał, że wynajął 10 pięter – prawie 16 000 m2 w Varso Tower firmie Box. Firma z Doliny Krzemowej zajmuje się zarządzaniem treścią w chmurze. Box uczyni najwyższy budynek w UE swoim największym miejscem badań i rozwoju poza USA.

Flagowa inwestycja firmy HB Reavis odmieniła fragment centrum Warszawy. Zaprojektowany przez pracownię Foster + Partners wieżowiec o powierzchni 70 000 mkw. to jeden z nowych symboli stolicy, a także najwyższy budynek w Unii Europejskiej pod względem wysokości architektonicznej.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments