Przejdź do Play i skorzystaj z promocyjnej oferty przygotowanej specjalnie dla klientów przenoszących swój numer! Oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów czeka na Ciebie dostęp do najnowocześniejszej na rynku technologii 5G oraz supersmartfon do odebrania już przy podpisaniu umowy. Wszystko załatwisz prosto i wygodnie podczas jednej wizyty w salonie. Co więcej, Play umożliwi Ci to nawet na 6 miesięcy przed końcem umowy u obecnego operatora.

Już 1,5 miliona klientów sieci Play korzysta z urządzeń obsługujących najnowszą technologię transmisji danych 5G. Dołącz do nich i przekonaj się o jej zaletach – dzięki najnowszej promocji Play jest to jeszcze prostsze!

Od dziś klienci przenoszący numer do Play za abonament ze smartfonem 5G zapłacą nie 85, a jedynie 60 zł miesięcznie po rabatach. Dodatkowo, w ramach nowej oferty, Play rozszerzył podstawowy pakiet S+, dodając do niego zwiększony do 10 GB pakiet internetu i dostęp do sieci 5G!

Operator wśród dostępnych telefonów szczególnie poleca trzy modele:

  • Samsung Galaxy A13 5G z głównym aparatem 50 Mpix pozwalającym uchwycić idealny moment, a dwa aparaty macro i głębi podkreślą każdy szczegół fotografii;
  • Motorola moto g62 5G z super wyświetlaczem Full HD+ o przekątnej 6,5” i odświeżaniu 120 Hz, dzięki któremu obsługa telefonu będzie jeszcze płynniejsza;
  • realme 9 5G z ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 695 5G oraz dużą baterią 5000 mAh starczającą na cały dzień intensywnego używania.

Operator nie ogranicza nam jednak wyboru do powyższych trzech smartfonów. W ramach promocyjnego abonamentu można też kupić inne modele w regularnej cenie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments