Obecnie klienci wymagają wysoce spersonalizowanych usług od banków i innych dostawców usług finansowych. W połączeniu z postępującą cyfrową transformacją tej branży sytuacja zachęca duże organizacje – banki, brokerów ubezpieczeniowych, firmy zarządzające majątkiem i firmy leasingowe – do wprowadzania rozwiązań informatycznych, które automatyzują i poprawiają efektywność zarządzania zasobami i spotkaniami. Takie rozwiązania są już niezbędne dla każdego biznesu skoncentrowanego na klientach i dla optymalizacji kosztów.

Ailleron, polski software house i dostawca rozwiązań IT dla branży finansowej, wraz z TIMIFY, wyspecjalizowanym producentem oprogramowania do planowania spotkań z siedzibą w Monachium, połączyły siły, aby zaoferować rozwiązanie idealnie odpowiadające aktualnym potrzebom.

Zapotrzebowanie na możliwość rezerwacji spotkań online rośnie we wszystkich kluczowych gałęziach gospodarki. Regulowany rynek instytucji finansowych nie stanowi wyjątku, a dodatkowo oczekuje oprogramowania zgodnego z prawem, bezpiecznego na wszystkich poziomach i wspierającego doświadczenia klientów w złożonych strukturach organizacyjnych. Dlatego klienci instytucjonalni, w szczególności banki, są bardzo zainteresowani konfigurowalnymi rozwiązaniami IT klasy enterprise, które łatwo dopasować do istniejących strategii omnikanałowych.

Współpraca z TIMIFY pozwala nam dostarczyć najlepszą w swojej klasie usługę rezerwacji spotkań dla całej branży finansowej. Wspieramy naszych klientów za pomocą zautomatyzowanych procesów planowania spotkań i zoptymalizowanego zarządzania zasobami, które poprawiają obsługę klienta. Dotyczy to zarówno kanałów online, jak i offline, dla klientów detalicznych, jak i biznesowych. Co więcej, kompetencje Ailleron w zakresie oprogramowania omnichannel i doświadczenie w obszarze integracji – zarówno w infrastrukturze tradycyjnej, jak i chmurowej – pozwalają nam stworzyć wysokiej jakości rozwiązanie dla każdej instytucji finansowej, przy najbardziej optymalnych  parametrach kosztowych.– zapewnia Maciej Kasprzak, General Manager w Ailleron.

Ailleron jest uznawany za prekursora w branży technologicznej i niezawodnego dostawcę przyszłościowych rozwiązań i usług IT dla banków. Rozwiązania TIMIFY z kolei już teraz pomagają dużym europejskim firmom w zarządzaniu zasobami i ustalaniu terminów spotkań, obsługując ponad 3 miliony rezerwacji miesięcznie.

Jesteśmy podekscytowani współpracą z Ailleron jako partnerem technologicznym w sektorze finansowym. Razem jesteśmy w stanie pomóc instytucjom finansowym zapewnić bardziej spersonalizowane doświadczenia, zmaksymalizować produktywność i zwiększyć zaangażowanie klientów w wielu kanałach, w jakich się z nimi komunikujemy. – ocenia Andreas Knürr, współzałożyciel i CEO TIMIFY.

Ailleron będzie promować rozwiązanie do planowania oraz zarządzania spotkaniami i zasobami, oparte na silniku TIMIFY, pod marką Ailleron Appointment Manager. Polski software–house oferuje również usługi integracji IT dla klientów z branży finansowej. Typowy scenariusz wdrożenia oprogramowania dla banku obejmuje back office – zarówno dla centrali, jak i oddziałów – oraz widget dla klientów końcowych, umożliwiający wygodne rezerwacje zarówno online, jak i w oddziałach.

Ailleron dostarcza innowacyjne rozwiązania i świadczy usługi technologiczne dla branży finansowej: banków, firm leasingowych i branży fintech. Misją firmy jest sprawianie, by doświadczenia finansowe stawały się łatwe i przyjemne dla wszystkich. Spółka jest notowana na TIMIFY jest wiodącym dostawcą usług rezerwacji spotkań i zarządzania zasobami. Usługa Software as a Service (SaaS) oferuje potężny i jednocześnie prosty system rezerwacji dla firm ze wszystkich branż i dowolnej wielkości – od pojedynczego oddziału po globalne korporacje z tysiącami jednostek. Firma TIMIFY została założona w Monachium w 2012 roku i obecnie obsługuje ponad 45 000 firm w 28 krajach.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments