Heilind, globalny dystrybutor m.in. złączy, przekaźników i listew wynajął powierzchnię magazynowo-biurową równą ok. 4000 mkw. Wynajęta przestrzeń jest położona w parku Hillwood Mysłowice, który jest dogodnie położony i posiada bardzo dobry dostęp do autostrady A4. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Przedsiębiorstwo Heilind – posługujące się mottem „Distribution As It Should Be – Heilind” – zajmuje się dystrybucją złączy wtykowych, przekaźników, czujników, przełączników, systemów zarządzania temperaturą i produktów do ochrony obwodów, listew zaciskowych, przewodów i kabli, akcesoriów do kabli, izolacji oraz identyfikacji produktów.

Położenie parku Hillwood Mysłowice oferuje dogodne połączenie z głównymi drogami krajowymi oraz stanowi atrakcyjny punkt do transportu na rynki krajowe, oraz zagraniczne. Wierzymy, że obiekt dostosowany do szczególnych wymagań Heilind spełni oczekiwania Klienta w zakresie składowania i przechowywania elektroniki. Cieszymy się, że Cushman & Wakefield mógł uczestniczyć w niniejszej transakcji. – komentuje Konrad Jacewicz, Associate, Industrial & Logistics Agency, Cushman & Wakefield.

Firma Hillwood, właściciel obiektu Hillwood Mysłowice, dostarcza nowoczesne centra logistyczne i przemysłowe na wynajem, również w formule BTS (szyte na miarę). Wynajęta przez Heilind Polska powierzchnia, zlokalizowana jest w promieniu niecałych 2,5 km od autostrady A4 oraz niecałych 5,5 km od drogi ekspresowej S1.

Dziękujemy za zaufanie firmie Heilind Electronics Europe oraz za owocną współpracę doradcom z Cushman & Wakefield. Górny Śląsk, zaraz po stolicy, jest drugim największym i najważniejszym rynkiem logistycznym w Polsce. W całym 2021 roku firmy wynajęły tutaj prawie 1,2 mln mkw. nowoczesnej powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Ze względu na położenie i doskonałe połączenia drogowe regionu, obserwujemy zainteresowanie Śląskiem ze strony firm handlowych, produkcyjnych, logistycznych, motoryzacyjnych oraz sektora e-commerce. – mówi Magdalena Ostrowska, Leasing Manager Hillwood Polska.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments