Klienci Microsoft Azure mają teraz dostęp do usług VMware Cross-Cloud, dzięki którym mogą wykorzystać skalowalność, niezawodność oraz sprawność chmury Azure do rozwoju aplikacji i kształtowania strategii biznesowych.

Usługi VMware Cross-Cloud dostępne na Microsoft Azure Marketplace. Dzięki temu klienci VMware mogą korzystać z zaufanej platformy chmury Azure, aby przyspieszyć modernizację aplikacji, migrować obciążenia do chmury oraz wydajniej skalować wirtualne desktopy, wspierając w ten sposób pracę rozproszonej kadry.

Na Microsoft Azure Marketplace klienci z całego świata mogą łatwo znaleźć, kupić i wdrożyć sprawdzone rozwiązania partnerów. Cieszymy się, że usługi VMware Cross-Cloud trafiają do naszego marketplace. — powiedział Paul Maher, General Manager (Partner), Commercial Marketplace Services w Microsoft.

VMware Cross-Cloud Services to rodzina rozwiązań multicloud, dzięki którym klienci mogą tworzyć, uruchamiać i zarządzać aplikacjami w Microsoft Azure. Poniższe produkty VMware są od niedawna dostępne w Azure Marketplace:

· Microsoft Azure VMware Solution: zintegrowana usługa chmury hybrydowej, która zapewnia spójny operacyjnie i przyjazny sposób uruchamiania, zarządzania i modernizowania aplikacji opartych na VMware vSphere w chmurze Azure.

· VMware Tanzu: modułowa platforma aplikacyjna do budowania, uruchamiania i zarządzania nowoczesnymi aplikacjami na infrastrukturze Azure i chmurach hybrydowych.

· Azure Spring Cloud Enterprise Tier: w pełni zarządzana usługa dla aplikacji Spring od Microsoftu zbudowana we współpracy z VMware. Warstwa Enterprise jest teraz w fazie publicznych testów.

· VMware Horizon Cloud Service on Microsoft Azure: usługa zarządzana przez VMware, dostarczająca wirtualne desktopy i aplikacje bezpośrednio z Microsoft Azure z wszystkimi zaletami VMware Horizon.

Dla nowoczesnych przedsiębiorstw możliwość wdrażania rozwiązań, które przynoszą natychmiastowe efekty biznesowe, jest wymierną korzyścią. Dostępność usług VMware Cross-Cloud na Azure Marketplace umożliwi firmom szybsze osiąganie korzyści i usprawni wdrażanie usług. Dzięki temu, klienci mogą wdrażać innowacje, których potrzebują, przy zachowaniu kontroli korporacyjnej, której wymagają. — powiedział Zia Yusuf, starszy wiceprezes ds. ekosystemu strategicznego i rozwiązań branżowych w VMware.

Przedsiębiorstwa stają się cyfrowe dzięki VMware Cross-Cloud Services i Azure

Investors Bank i Grupo Financiero Ficohsa S.A. przeprowadzają transformację cyfrową dzięki usługom VMware Cross-Cloud i Microsoft Azure.

Investors Bank to bank komercyjny z ponad 27,3 miliardami dolarów w aktywach i siecią ponad 150 oddziałów detalicznych. Anthony Zurawiecki, wiceprezes i dyrektor ds. infrastruktury i inżynierii w Investors Bank, powiedział: „Potrzebowaliśmy odświeżenia technologii, aby przygotować właściwą infrastrukturę potrzebną do cyfrowej bankowości. Dzięki rozwiązaniu Azure VMware Solution możemy połączyć strategiczną koncentrację na rozwiązaniach Microsoft, a jednocześnie wykorzystać dotychczasowe umiejętności i doświadczenia z VMware, co pozwoli na szybsze wdrażanie innowacji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments