JR Holding ASI złożył do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) wniosek o zatwierdzenie prospektu emisyjnego, sporządzonego w związku z ubieganiem się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym (podstawowym, a jeżeli JRH nie spełni warunków dopuszczenia do obrotu na rynku podstawowym – równoległym) prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, łącznie 40 654 608 akcji, podała spółka.

Chodzi o 20 000 000 akcji zwykłych na okaziciela serii A, 11 496 330 akcji zwykłych na okaziciela serii B, 6 073 670 akcji zwykłych na okaziciela serii C, 1 430 000 akcji zwykłych na okaziciela serii D, 1 654 608 akcji zwykłych na okaziciela serii F.

Zarząd JRH wskazuje, iż obecnie 11 496 330 akcji zwykłych na okaziciela serii B oraz 6 073 670 akcji zwykłych na okaziciela serii C, są przedmiotem obrotu w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect, podano także.

Wniosek o zatwierdzenie prospektu złożyliśmy zgodnie z planem i zapowiedziami. Jest to dla naszego zespołu ukoronowanie miesięcy intensywnej pracy. Dla inwestorów jest to potwierdzenie, że nasze zapowiedzi realizujemy konsekwentnie. Nie oglądamy się na bieżącą trudną koniunkturę giełdową – jak od dawna powtarzam – robimy swoje, a rynki finansowe poruszają się swoim rytmem w górę w dół. Notowanie na głównym rynku jest dla nas drogą do dalszego dynamicznego rozwoju gdy już koniunktura się poprawi. Teraz, gdy rynki są pod presją, widzimy okazję do bardziej korzystnych wejść w inwestycje, gdy sytuacja się zmieni – a prędzej czy później to się stanie- my będziemy gotowi, aby to wykorzystać” – zapowiedział prezes i główny akcjonariusz JR Holding ASI January Ciszewski w komentarzu dla ISBnews.

JR Holding ASI to notowana od 2012 r. na rynku NewConnect spółka, koncentrująca się na działalności inwestycyjnej i zaangażowaniu w firmy z branż: cyfrowego biznesu, odnawialnych źródeł energii, gier komputerowych, medycznej, biotechnologicznej i nowoczesnych mediów. Spółka rozpoczęła proces przenoszenia notowań z NewConnect na główny rynek GPW.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments