Praca hybrydowa umożliwia większą personalizację codziennych obowiązków. Daje to szansę na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb, a tym samym – zwiększenia komfortu czy nawet zdefiniowania własnego stylu pracy. Z myślą o indywidualnych preferencjach firma Dell Technologies zaprojektowała na nowo swoje urządzenia. Dzięki nim praca stanie się jeszcze bardziej wydajna i elastyczna, a co za tym idzie – przyjemna. „Jak” i „gdzie” pracować zależy teraz wyłącznie od Ciebie.

Dell Technologies wierzy, że technologia nie powinna być „uniwersalna”, a trzymanie się tego, co sprawdzało się w przeszłości, jest zaprzeczeniem rozwoju. Z tego powodu producent przeprojektowuje urządzenia, wyposażając je nie tylko w większą moc, lepsze zabezpieczenia i inteligentne funkcje. Użytkownicy zyskują także bardziej kompaktowe rozmiary, które sprzyjają dynamicznemu modelowi pracy. Nowe urządzenia Latitude i Precision od Dell Technologies zostały zaprojektowane z myślą o współpracy, wydajności i optymalizacji dla każdego pracownika – bez względu na profesję, branżę czy stanowisko.

Urządzenia na miarę współczesnych spotkań

Dzisiejsza rzeczywistość spotkań służbowych rozgrywa się w domowym zaciszu, a w niektóre dni, po raz pierwszy od dwóch lat, w biurze. Stwarza to potrzebę elastyczności i produktywności, bez względu na otoczenie. Liderzy biznesu potrzebują urządzeń, które zwiększają produktywność, są łatwe do przenoszenia i świetnie się prezentują.
Dokładnie taki jest nowy model Latitude 9330, który oferuje najważniejsze funkcje do współpracy, łączności i ochrony prywatności w obudowie 2 w 1. Jest to pierwsze 13-calowe urządzenie z serii 90001 i najcieńsze w ofercie Latitude z wyświetlaczem InfinityEdge 16:10. To idealne rozwiązanie dla mobilnych pracowników. Latitude 9330 jest też pierwszym na świecie laptopem z panelem dotykowym do współpracy, który gwarantuje wszystkie niezbędne funkcje zarządzania wideo rozmowami w zasięgu ręki3. Wyciszanie i wyłączanie mikrofonu czy wideo, udostępnianie ekranu i czatu podczas spotkań nigdy nie było łatwiejsze. Wbudowana kamera FHD z oddzielnymi kamerami RGB i IR oraz neuronowej eliminacji szumów zapewnia idealną jakość wideo.

Laptop posiada także funkcje inteligentnej ochrony prywatności, wygaszając ekran, gdy użytkownik odwraca wzrok, co wraz z podwójną elektromechaniczną migawką SafeShutter pozwala zwiększyć bezpieczeństwo. Na poprawę efektywności wpływa pierwsze na świecie jednoczesne połączenie wielosieciowe4, dzięki któremu można łączyć się z wieloma sieciami, przyspieszając tym samym transmisję danych. Zapewnia też pełną wydajność dzięki procesorom Intel® Core™ 12. generacji i najnowszym opcjom łączności w tym Intel® Wi-Fi 6E5 oraz 4G LTE lub 5G6.

Latitude 9330 został wyprodukowany z myślą o minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko. Klawiatura laptopa w 44% jest z materiałów pochodzących z recyklingu, a same nasadki klawiszy w 75% z materiałów z odzysku.7 Urządzenie jest także wyposażone w gumowe stopki z materiałów pochodzenia biologicznego (39%), a opakowanie jest wykonane z odnawialnych tworzyw8, które w 100% nadają się do ponownego recyklingu9.
Większa kreatywność, najwyższa wydajność

Po premierze jednej z najsilniejszych, najcieńszych i najmniejszych 14-calowych stacji roboczych Precision 5470, Dell Technologies wprowadza mobilne stacje w 16-calowej obudowie. Precision 7670 w dwóch wersjach obudowy – cienkiej i wydajnej – pozwala na wybór urządzenia do indywidualnych preferencji, także pod względem skalowania i konfiguracji w zależności od wybranej karty graficznej i wydajności. Użytkownicy, którzy potrzebują jeszcze większej powierzchni ekranu, mogą wybrać nową 17-calową stację roboczą Precision 7770, która oferuje najwyższą skalowalność. Co więcej, urządzenie zapewnia wydajność zbliżoną do komputera stacjonarnego dla profesjonalistów.

Nowe modele Precision będą wyposażone w opatentowaną przez Dell formę pamięci DDR5 o nazwie CAMM (Compression Attached Memory Module). Pozwoliła ona na uzyskanie cieńszej obudowy bez utraty wydajności z myślą o pracy hybrydowej i najbardziej wymagającym zadaniom. Oba modele posiadają elementy bezpieczeństwa pomagające zapobiegać manipulacjom i włamaniom do urządzeń, takie jak np. wykrywanie włamania do obudowy, wyjęcia baterii czy stykowe i bezstykowe czytniki kart inteligentnych. Wyposażone również w tradycyjne i posiadające certyfikat FIPS czytniki linii papilarnych oraz kamerę na podczerwień zapewniają bezpieczeństwo podczas logowania.
Zarówno Precision 7670, jak i 7770 będą oferować najmocniejsze procesory firmy Intel – od 12. generacji Intel® Core™ do procesorów i9 (55 W – wkrótce!) z technologią Intel vPro®, aż po grafikę NVIDIA RTX™ A5500 nowej generacji o pojemności 16 GB oraz do 128 GB pamięci DDR510.

Od 25 lat linia Precision wyznacza w branży coraz wyższe standardy wydajności, optymalizacji, inteligentnych funkcji i komfortu użytkowania. Firma niezmiennie dostarcza innowacyjne stacje robocze i rozwiązania, które stanowią doskonały wybór dla profesjonalnych zastosowań i nowych technologii. Nowa linia mobilnych stacji roboczych Dell stanowi kontynuację dotychczasowych osiągnięć w zakresie dostarczania systemów, które łączą w sobie doskonałą moc i styl.

Dostępność:

• Latitude 9330 będzie dostępny globalnie w czerwcu 2022 roku.

• Precision 7670 i Precision 7770 będą dostępne globalnie w drugim kwartale bieżącego roku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments