Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz CEMS Club Warsaw serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w 15. edycji Inspiring Solutions w dniach 22 – 24 marca 2022. ISBtech jest partnerem medialnym wydarzenia.

Już w marcu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się niezapomniane wydarzenie, jakim jest Inspiring Solutions. Na uczestników czeka udział w pasjonujących warsztatach, webinarach i szkoleniach, a także interesujące prelekcje, na których będzie szansa nauczyć się bądź poszerzyć swoją wiedzę o zastosowaniach IT w biznesie.
Dodatkowo 21 marca przed konferencją główną zapraszamy do Auli Spadochronowej w SGH do wzięcia udziału w IS Day, na którym będzie okazja dowiedzieć się więcej o Inspiring Solutions, poznać bliżej organizatorów projektu oraz zapoznać się z ofertą naszych Partnerów, wśród których znajdują się takie firmy, jak Procter & Gamble, Goldman Sachs, Citi, Allegro, PwC oraz SEB.

Mówiąc o Inspiring Solutions, nie można zapomnieć o Inspiring Fuckups, czyli naszym słynnym wydarzeniu towarzyszącym, będącym cyklem spotkań w kameralnym gronie z przedsiębiorcami i start-upowcami, podczas którego opowiadają o swoich największych porażkach biznesowych i wyciągniętych z nich wnioskach.

Wielu uczestników poprzednich edycji z ogromnym sentymentem wspomina ten projekt bowiem, część z nich dzięki temu wydarzeniu znalazło swoją pierwszą pracę, innym natomiast udało się nawiązać cenne znajomości z ludźmi biznesu. Korzyści jakie płyną z uczestnictwa, możemy wymieniać w nieskończoność, dlatego gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Inspiring Solutions.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments