Eurowag ogłosił dwie zmiany w swoim zespole kierowniczym wyższego szczebla. Starszy wiceprezes ds. technologii Mittu Sridhara został mianowany dyrektorem ds. operacyjnych w Eurowag a były dyrektor generalny lotniska w Pradze, Vaclav Rehor, został powołany na stanowisko Chief Performance Officer. Obaj są członkami Komitetu Wykonawczego (ExCo).

W nowej roli dyrektora ds. operacyjnych Mittu Sridhara skupi swoje wysiłki na realizacji misji Eurowag, by stawać się liderem technologicznym w dziedzinie mobilności komercyjnej. Ma on ponad dwudziestoletnie doświadczenie na poziomie zarządu, doradzając w zakresie produktów, budowania i skalowania biznesów oraz cyfryzacji w wielu odnoszących sukcesy i działających globalnie firmach technologicznych takich jak Careem (przejęta przez UBER), Ladbrokes, Sabre Inc., Avis i TUI Travel Plc.

Mittu Sridhara został mianowany dyrektorem ds. operacyjnych w Eurowag

Vaclav Rehor będzie kierował działaniami integracyjnymi po fuzji oraz monitorowaniem i optymalizacją wyników biznesowych. Ostatnio Vaclav był dyrektorem generalnym Prague Airport/Czech Aeroholding. Przed objęciem stanowiska na lotnisku w Pradze pełnił szereg najwyższych funkcji m.in. jako dyrektor finansowy FleetCor Europe Londyn/UE, gdzie kierował działaniami związanymi z wydajnością firmy i skupiał się głównie na transformacji i ekspansji międzynarodowej.

Były dyrektor generalny lotniska w Pradze, Vaclav Rehor, został powołany na stanowisko Chief Performance Officer

Z przyjemnością ogłaszam te dwie nominacje do naszego silnego zespołu kierowniczego. Technologia jest tym, co naprawdę napędza Eurowag i naszą wizję zrewolucjonizowania mobilności na drogach. Doświadczenie Mittu w skalowaniu globalnych firm platformowych i transformacji firm technologicznych będzie miało kluczowe znaczenie, ponieważ budujemy naszą platformę płatniczą i mobilną, by stawała się bezkonkurencyjnym i kompleksowym rozwiązaniem rynkowym. Chcemy wykorzystywać technologię, aby ułatwić życie naszym klientom, niezależnie od wielkości ich działalności. Cieszymy się również, że możemy powitać Václava, którego rozległe doświadczenie w kierowaniu transformacją cyfrową, zrównoważonym wzrostem i ekspansją międzynarodową będzie miało kluczowe znaczenie, ponieważ nadal rozwijamy się na dużą skalę i w tempie, zarówno organicznym, jak i poprzez fuzje i przejęcia, takie jak niedawne przejęcie WebEye. Jestem bardzo podekscytowany współpracą z Mittu, Václavem i resztą naszego zespołu. – powiedział Martin Vohánka, założyciel i dyrektor generalny Eurowag.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments