Vertiv zawarł nową umowę dystrybucyjną z ASBIS. Jest to wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Vertiv współpracuje już z ASBIS w Rumunii, Bułgarii oraz na Cyprze, a podpisana właśnie umowa rozszerzy współpracę o rynki Liwy, Łotwy i Estonii.

Portfolio ASBIS wzbogaci się o rozwiązania Vertiv z zakresu zasilania gwarantowanego, klimatyzacji precyzyjnej, dystrybucji zasilania, szaf rack oraz zarządzania zasobami IT, uznanych na całym świecie marek takich jak Liebert® (systemy UPS, systemy chłodzenia), Geist™ (listwy PDU) i Avocent (zdalny dostęp i monitoring infrastruktury).

W wyniku tej współpracy zwiększy się lokalna dostępność technologii Vertiv wspierających aplikacje przetwarzania brzegowego, wdrożeń IoT, czy 5G, a także wsparcie dla resellerów i integratorów z krajów bałtyckich. Vertiv zapewni także usługi serwisowe.

Rozszerzenie naszego partnerstwa dystrybucyjnego z firmą Vertiv o dodatkowe kraje jest dowodem silnej współpracy. Rozbudowa portfolio produktów przeznaczonych dla biznesu jest dla nas bardzo ważne, dlatego chcemy jeszcze bardziej podnosić nasze kompetencje w obszarze infrastruktury dla centrów danych. Vertiv posiada kompleksowe portfolio rozwiązań i usług, które pomagają spełniać coraz bardziej złożone wymagania klientów. – powiedział Costas Tziamalis, członek zarządu ASBIS Enterprises PLC.

Chcemy być tak blisko naszych partnerów, jak to możliwe, dlatego zwiększenie obecności w krajach bałtyckich było dla nas kluczowe. Niezawodne rozwiązania, wsparcie sprzedażowe, szkolenia oraz program partnerski z atrakcyjnymi zachętami finansowymi – jestem przekonany, że resellerzy z Litwy, Łotwy i Estonii jeszcze szerzej będą mogli z nich skorzystać dzięki rozbudowanej współpracy z ASBIS. – powiedział Ante Maršić, Channel Sales Leader z Vertiv na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Umowa weszła w życie w grudniu br. i resellerzy mogą już składać w ASBIS zamówienia na rozwiązania Vertiv.

W listopadzie Vertiv zaprezentował wyniki rozbudowanego projektu badawczego, którego celem było zidentyfikowanie typowych modeli infrastruktury brzegowej (edge computing). Pomogą one przedsiębiorstwom w implementacji standardowego podejścia do wdrożeń przetwarzania brzegowego, co przełoży się na obniżenie kosztów i skrócenie czasu trwania projektów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments