Qubic & Friends Winter Fest, świąteczna kampania promocyjna rozpocznie się już w piątek, 26 listopada. Tego samego dnia zadebiutuje Real Boxing 2, największa tegoroczna premiera wydawnicza QubicGames na konsoli Nintendo Switch. Gra dostępna będzie w regularnej cenie 14.99 EUR/USD na terenie Europy, Ameryki i Australii.

Premiera gry Real Boxing 2, wraz z promocjami Black Friday i Cyber Deals, inicjuje akcję promocyjną Qubic & Friends Winter Fest, która będzie trwała od 26 listopada do 31 grudnia 2021 roku. Jej budżet szacowany jest na co najmniej 25 000 USD, co stanowi rekord spółki, jeśli chodzi o pojedynczą kampanię marketingową QubicGames. Akcja obejmie kluczowe dla spółki rynki — Europęd, Amerykę Północną, Australię oraz Japonię i będzie trwać do końca roku, a w samej kampanii poza grami QubicGames znajdą się także tytuły Untold Tales, All iN! Games, naptime.games i Tate Multimedia.

Główna część naszej akcji promocyjnej przypada na grudzień, kiedy planujemy duże konkursy z wieloma nagrodami, w tym 15 konsolami Nintendo Switch OLED. Jednakże pierwsze atrakcje czekają na graczy już dzisiaj. Podobnie jak w poprzednich edycjach, w wydarzenie zaangażowani są influencerzy i youtuberzy oraz portale związane z konsolą Nintendo Switch. Uruchomiliśmy też po raz kolejny landing page wydarzenia, na którym będziemy odsłaniać kolejne atrakcje i konkursy organizowane w ramach naszej akcji i który można znaleźc pod adresem qubicgames.com/winterfest. – komentuje Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames.

Real Boxing 2 będzie dostępny w Nintendo eShop w regularnej cenie 14.99 EUR/USD. Z uwagi na okres wyprzedaży, gra stworzona przez Vivid Games, będzie na premierze dostępna w dość dużych przecenach zarówno dla fanów QubicGames, jak i wszystkich użytkowników konsoli Nintendo. W Real Boxing 2 gracz ma możliwość rozgrywki w trybie kariery oraz multiplayer, brać udział w minigierkach treningowych, a także dokonać pełnej personalizacji swojego pięściarza — od wybrania stylu boksowania, po detale ubioru i wygląd.

– Real Boxing 2 jest kolejną grą wydaną w ramach naszej współpracy z QubicGames. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy i liczymy, że nasza najważniejsza marka – Real Boxing 2 – zostanie zauważona i doceniona na Nintendo Switch. – podsumowuje Piotr Gamracy General Manager Vivid Games.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments