W ramach kolejnego etapu inwestycji w rozwój biura we Wrocławiu Google tworzy nowy zespół, który będzie współpracował z największymi reklamodawcami w Europie. Zatrudnienie znajdą tu specjaliści i specjalistki z doświadczeniem w branżach reklamy, mediów, konsultingu, sprzedaży czy marketingu, biegle posługujący się różnymi językami obcymi. Jednocześnie Google rozbudował i dwukrotnie powiększył swoje biuro przy placu Bema.

Po niedawnym ogłoszeniu o utworzeniu we Wrocławiu zespołu pomagającego wdrażać technologie chmurowe klientom firmy z całej Europy Google kontynuuje inwestycje w stolicy Dolnego Śląska. Tym razem wrocławskie biuro Google stanie się siedzibą zespołu specjalistów i specjalistek, którzy będą współpracować z największymi europejskimi reklamodawcami i agencjami reklamowymi będącymi partnerami Google. Celem będzie wspieranie ich w rozwoju cyfrowych rozwiązań oraz doradzanie w strategii rozwoju biznesu i marki w internecie.

Nie zwalniamy tempa rozwoju wrocławskiego biura Google. W marcu ogłosiliśmy powstanie tu nowego zespołu wdrażającego technologie chmurowe dla naszych największych klientów w Europie. Wrocław to doskonałe miasto, by zatrudniać wykwalifikowane, ambitne i ciekawe wyzwań osoby, ze znajomością różnych języków — tak pochodzące z Polski, jak i przyjeżdżające do naszego miasta z zagranicy. Tym razem otwieramy we Wrocławiu rekrutację do nowego zespołu ekspertów i ekspertek zainteresowanych pracą z wiodącymi firmami i markami w Europie. Nie mam wątpliwości, że we Wrocławiu znajdziemy kolejne talenty, które będą wspierać największe europejskie firmy w rozwoju ich biznesów. — mówi Witold Wójtowicz, szef biura Google we Wrocławiu. 

Do nowego zespołu Google poszukuje osób nie tylko z doświadczeniem w branży reklamowej, ale także w mediach, konsultingu, sprzedaży, marketingu i innych branżach. Firma poszukiwać będzie ekspertów i ekspertek, którzy oprócz j. angielskiego posługują się innymi europejskimi językami: francuskim, niemieckim, polskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, a także tymi z regionu Europy Środkowo-Wschodniej (ukraiński, węgierski, czeski, słowacki czy rumuński). W rekrutacji mogą wziąć udział osoby z początkującym doświadczeniem na rynku pracy, jak i te z umiejętnościami menedżerskimi, które zarządzały już projektami i zespołami. Aktualne oferty pracy są już dostępne na stronie careers.google.com.

W związku z ogłoszonymi w tym roku inwestycjami w nowe zespoły we Wrocławiu Google rozbudował swoje biuro przy pl. Bema. Podwojono wielkość przestrzeni, a pracownicy i pracowniczki firmy będą mieli do dyspozycji nowe pokoje do pracy grupowej, bibliotekę, siłownię, studio fitness oraz powiększone audytorium, a na parkingu podziemnym dostępne będą stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Biuro Google we Wrocławiu zostało otwarte w 2007 roku i obecnie zatrudnia około 100 pracowników. Firma w najbliższych latach planuje dynamicznie zwiększać zatrudnienie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments