Amerykańska firma Linmore LED, której partnerem technologicznym jest Silvair, zmodernizowała oświetlenie dla klientów i pracowników salonu Toyota w North Bakersfield w Kalifornii.

Zaproponowane oprawy, wyposażone w system do kontroli oświetlenia, umożliwiają znaczące obniżenie zużycia energii elektrycznej — minimum 90% dla oświetlenia zewnętrznego i 70% dla oświetlenia wewnątrz budynków. Dla klienta — właściciela salonu Toyota, energooszczędność była najwyższym priorytetem w projekcie modernizacji oświetlenia. Kolejne było usprawnienie bezpieczeństwa i zwiększenie widoczności stref parkingu zewnętrznego.

Cały proces modernizacji przebiegł sprawnie, szczególnie w ramach instalacji systemu do kontroli oświetlenia. Wcześniejsze przeprowadzenie części prac z aplikacji webowej umożliwiło znaczne skrócenie czasu potrzebnego na przygotowanie rozmieszczenia oraz odpowiedniej konfiguracji lamp. Technologia Silvair umożliwiła także dokładne zaplanowanie czasu włączania i wyłączania się lamp z podziałem na konkretne strefy oraz reagowanie na czujniki ruchu w danym obszarze co dodatkowo wpływa na obniżenie kosztów operacyjnych i zwiększenie bezpieczeństwa.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments