Już 4 listopada gra Heliborne — sieciowy symulator helikopterowego pola walki zadebiutuje na konsolach Sony. Popularna gra akcji, w której użytkownik zasiada za sterami bojowych śmigłowców, będzie dostępna w cenie 29,99 EUR/USD.

Heliborne, obok Crossroads Inn i The Amazing American Circus, należy do kluczowych marek własnych Klabatera, dlatego jak w przypadku pozostałych tytułów chcemy, aby była dostępna na wszystkich platformach. Heliborne jest to solidna produkcja, która świetnie wpasowała się w rynkową niszę gier lotniczych, zachowując balans między realizmem a akcją — mówi Michał Gembicki, członek zarządu, Klabater SA.

Od swojego debiutu w październiku 2017 roku na platformie PC, Heliborne cieszy się niezmienną popularnością. W 2019 roku Klabater przejął prawa do marki, a wkrótce po tym gra została odświeżona i wydana jako Enhanced Edition. W II kwartale br. spółka wydała produkcję na konsolach z rodziny XBOX, a obecnie kolejnym etapem komercjalizacji marki Heliborne jest premiera w PlayStation Store.

Dla pasjonatów militariów i lotnictwa śmigłowego, dostępnych jest ponad 40 legendarnych maszyn z lat 1995-2003, w tym najbardziej znane sowieckie i amerykańskie helikoptery bojowe w ponad 100 wariantach uzbrojenia. Na sześciu otwartych mapach m.in. Zatoka Tonkińska (Wietnam) czy Prowincja Badachszan (Afganistan) gracze mają możliwość rywalizować w trzech trybach: pojedynczego gracza, kooperacji oraz rywalizacji sieciowej do 16 grających.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments