Electronics Arts Inc. i FIFPRO, światowy przedstawiciel profesjonalnych piłkarzy, ogłosili dzisiaj przedłużenie współpracy. Odnowione, długoterminowe zobowiązanie wspiera stałą inwestycję EA SPORTS w przyszłość piłki nożnej i umożliwia dostarczanie najlepszych, najbardziej autentycznych doświadczeń piłkarskich ponad 150 milionom graczy z całego świata.

Od 28 lat EA SPORTS tworzy największą grę sportową na światowym rynku. Potęga piłkarskiej marki EA SPORTS jest napędzana przez ponad 300 licencjonowanych partnerów, w tym FIFPRO, którzy pomagają generować idealne odwzorowanie gry, zarówno teraz, jak i w przyszłości. Oprócz tysięcy znanych nazwisk i wizerunków zawodników, które oferują produkcje EA SPORTS i są wspierane przez umowę licencyjną FIFPRO, gry piłkarskie marki są jedynymi, w których fani mogą zagrać w kultowe rozgrywki UEFA Champions League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesligi i LaLiga Santander.

FIFA22

Nasi gracze regularnie przypominają nam, że jednym z najważniejszych aspektów doświadczenia EA SPORTS jest głęboka immersja tworzona poprzez współpracę z największymi światowymi ligami, drużynami i talentami. To właśnie dzięki nim nadal w wyjątkowy sposób zacieramy granice między cyfrowym i fizycznym światem piłki nożnej. FIFPRO nadal będzie ważnym partnerem w budowaniu nowej generacji piłkarskich doświadczeń EA SPORTS dla graczy na całym świecie. — powiedział David Jackson, VP EA SPORTS Brand.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z przedłużenia współpracy z EA SPORTS, prawdziwym partnerem, który jest zaangażowany w tworzenie najlepszych interaktywnych doświadczeń dla fanów piłki nożnej na całym świecie — powiedział Theo van Seggelen, Secretary-General w FIFPRO.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments