Canon Europe prezentuje dziś Canon Zoemini S2: najnowszy aparat z funkcją druku natychmiastowego dla osób chcących robić, edytować i drukować zdjęcia w dowolnym czasie i dowolnym miejscu.

Ta innowacyjna konstrukcja „2 w 1” stanowi rozwinięcie poprzedniego modelu – Canon Zoemini S. Nowy aparat umożliwia dodawanie ramek i filt­rów, wybieranie trybów fotografowania i zapisywanie ulubionych zdjęć w celu późniejszego wydruku – wszystko to w jednym urządzeniu. Canon Zoemini S2 dostępny jest w trzech opcjach kolorystycznych: ciemno­turkusowej (Dark Teal), perłowej (Pearl White) i w kolorze różowego złota (Rose Gold). Jego niewielka, lekka obudowa pozwala go mieć zawsze przy sobie.

Zwiększ swoją kreatywność dzięki aplikacji Canon Mini Print

Canon Zoemini S2 to idealne urządzenie dla kreatywnych umysłów i twórców treści. Aparat łączy się przez Bluetooth z aplikacją Canon Mini Print, pozwalającą na ciekawe kreacje – od tworzenia kolaży i okrągłych wydruków po dodawanie tekstu i drukowanie gotowych lub spersonalizo­wa­nych naklejek.

Odręczne podpisy i rysunki można przechwytywać za pomocą urządzenia mobilnego, edytować w aplikacji i drukować na Canon Zoemini S2 – to wręcz idealne rozwiązanie do scrapbookingu i tworzenia zinów. Dzięki podglądowi na żywo w aplikacji Canon Mini Print perfekcjoniści mogą przed wydrukiem dopracować pozy i upewnić, że wszyscy znaleźli się w kadrze.

Rób zdjęcia, drukuj i naklejaj dzięki funkcji „2 w 1”

Kreatywne możliwości Canon Zoemini S2 rosną dzięki jego funkcjonalności „2 w 1”, która pozwala użytkow­nikom fotografować, personalizować i drukować zdjęcia w dowolnym miejscu i cza­sie. Wbudowane lusterko i pierścień świetlny pomogą zrobić stylowe selfie, a nowe przyciski „Efekty” i „Ramki” dodadzą filtry w stylu vintage i obramowania.

By dobrać optymalny tryb fotografowania, użytkownik może przełączać między trybem portretowym, plenerowym lub selfie za pomocą górnego suwaka. Gotowe zdjęcie można wydrukować w różnych formatach na maksymalnie 10 arkuszach samoprzylepnego papieru fotograficznego Zink™ i użyć do personalizacji laptopa, ściany sypialni czy notatnika.

Zabierz go wszędzie

Dzięki kompaktowej konstrukcji i wadze wynoszącej zaledwie 188 g Canon Zoemini S2 jest idealnym aparatem kieszonkowym i eleganckim towarzyszem wakacyjnych przygód. Jeśli przed wyjazdem zapom­ni­my uzupełnić papier, nadal możemy robić zdjęcia i zapisywać je na karcie microSD w celu późniejszego wydrukowania.

Informacja o czasie wykonania zdjęcia zostanie dodana auto­ma­tycznie po zsynchronizowaniu ze smartfonem. Nowy model ma też wydłużoną kolejkę drukowania w stosunku do swojego poprzednika, co skraca przerwy między kolejnymi zdjęcia­mi oraz pozwala na rzadsze uzupełnianie papieru. Bateria wystarcza na nawet 25 odbitek, co jest idealne w przypadku utrwalania wspomnień w podróży.

Canon Zoemini S2 dostępny będzie w Polsce od połowy października w cenie 809,99 złotych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments