Prodromus przyjmuje zapisy na akcje spółki jeszcze przez dwa tygodnie do 14 września, podała spółka. 

Krakowski start-up zajmujący się konstrukcją robotów przeznaczonych do rehabilitacji robotycznej poinformował o przedłużeniu czasu na złożenie zapisów. Nowy termin zakończenia pierwszej oferty publicznej akcji spółki to 14 września 2021 roku” – czytamy w komunikacie.

Zdecydowaliśmy się na wydłużenie terminu emisji w odpowiedzi na potrzeby inwestorów. Dostawaliśmy od rynku sygnały, że ze względu na okres urlopowy i dużą liczbę konkurencyjnych ofert był to potrzebny ruch. Dodatkowe dwa tygodnie pozwolą wszystkim zainteresowanym na dokładne zapoznanie się z ofertą i złożenie zapisów” – powiedział prezes Bartłomiej Wielogórski, cytowany w komunikacie.

Spółka prowadzi emisję akcji samodzielnie. Celem jest zebranie kwoty 3.999.996 zł, głównie na sfinansowanie kosztów wprowadzenia do sprzedaży nowego urządzenia dedykowanego dla pacjentów dorosłych oraz ekspansję na rynki zagraniczne. Spółka planuje niezwłocznie po zakończeniu oferty oraz rejestracji podwyższenia przez sąd złożyć wniosek o wprowadzenie akcji do obrotu na rynku NewConnect.

Jesteśmy przekonani, że dodatkowy czas na złożenie zapisów pozwoli inwestorom na zapoznanie się z parametrami oferty i  najświeższymi informacjami na temat aktywności marketingowych i handlowych spółki” – dodał Tomasz Chwiałkowski, dyrektor ds. strategii i finansów, cytowany w komunikacie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments