Untold Tales wydał grę Golf Club Wasteland na komputery osobiste PC oraz na konsole — Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One. Z okazji premiery produkcja dostępna jest w promocjach sięgających -40%.

Golf Club Wasteland jest grą autorstwa serbskiego Demagog Studio. Wcielamy się w niej w rolę golfisty Charleya, który podróżuje przez zdewastowane, ziemskie pustkowia po katastrofie ekologicznej, która zmusiła ludzkość do ucieczki na Marsa.

Co niespotykane w grach tego gatunku, Golf Club Wasteland wyróżnia się na obu płaszczyznach — rozgrywki i storytellingu. Jest po pierwsze świetnym logicznym minigolfem, jednak to, co ją wyróżnia to, okraszona świetną ścieżką dźwiękową, pełna przemyśleń podróż głównego bohatera. Czyni to z Golf Club Wasteland wyjątkową produkcję, która daje graczowi coś więcej niż tylko relaksującą rozrywkę — możliwość zadania sobie niełatwych pytań związanych z otaczającym nas światem i naszego miejsca w społeczeństwie. Na bazie dotychczasowego feedbacku, chociażby pod opublikowanym przez IGN trailerze gry, wierzę, że premiera Golf Club Wasteland okaże się dużym sukcesem Untold Tales. — komentuje Maciej Łączny, prezes Untold Tales.

Premiera została przeprowadzona jednocześnie na konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One i PC — w sklepach Steam oraz Epic Games. Wraz z każdą kopią gry gracze dostają darmowe materiały podkreślające niespotykany klimat produkcji — oficjalny soundtrack oraz 50-stronicową powieść graficzną, przybliżającą historię głównego bohatera — Charleya.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments