PANEK świętowała swoje 21. urodziny premierą Ferrari F430, które już niebawem dołączy floty carsharingowej spółki.

21. lat działalności firmy Panek najlepiej obrazują liczby. Klienci przejechali ok. 750 mln km, zużyli 12 mln litrów płynu do spryskiwaczy czy 35 000 samochodów łącznie zasiliło dotychczas flotę Panek.

Ale jest też na koncie Panka cyfra 0, która po tylu latach cieszy szczególnie. Dotyczy liczby wypadków śmiertelnych i pokazuje, jak bardzo firma troszczy się o bezpieczeństwo swoich klientów i jak ważne jest to, aby w usługach wynajmu aut dostępne były fabrycznie nowe i wyposażone w najnowszą technologię w zakresie bezpieczeństwa samochody.

Moc atrakcji

Tegoroczne obchody urodzin firmy PANEK rozpoczął start drugiej edycji Panek Street Art Show. Tym razem, dzięki znakomitemu artyście znanemu jako Młody Dron, jeden z Mercedesów GLA zamienił się w jeżdżące dzieło sztuki. Urodziny PANEK były także częścią innego, odbywającego się w miniony weekend wydarzenia. Podczas „Przerób-My jesień” rękodzielnicy i rzemieślnicy nie tylko prezentowali efekty swojej pracy, ale również pokazywali na żywo kulisy powstawania rękodzieła.

Punktem kulminacyjnym 21. urodzin PANEK była prezentacja Ferrari F430, supercar’a jakiego dotychczas na polskim rynku samochodów współdzielonych nie było i które już niebawem dołączy do floty samochodów do wynajmu automatycznego. Wyróżnia się on nie tylko stylistyką, ale także zarezerwowanym dla pojazdów z włoskiego Maranello i jedynym w całej flocie PANEK Carsharing czerwonym kolorem.

Przez 21 lat PANEK zmienił się diametralnie. Dziś, będąc polskim liderem rynku i dostarczając użytkownikom carsharingu w całej Polsce ponad 3 000 aut, chcemy wyznaczać trendy, dostarczać prestiżu i spełniać marzenia. A dzięki grupie extreme niemal każdy ma możliwość przejazdu wyjątkowym Ferrari F430 i innymi naszymi autami. Jednak PANEK to także powody do wspomnień, które my także lubimy. Ich nośnikiem może być choćby Syrena 105 czy Mercedes W124 od których wielu z naszych użytkowników, szczególnie tych z dłuższym stażem za kierownicą, rozpoczynało przygodę z motoryzacją. Zgodnie z naszą nową maksymą The art of sharing dzielimy się nie tylko marzeniami i wspomnieniami. Dzielimy się przede wszystkim możliwością swobodnego podróżowania bez potrzeby posiadania samochodu. Bezpiecznego, wykorzystującego nowoczesne, w pełni sprawne auta. Tak, jak przez te 21 lat będziemy się dalej rozwijać, aby już niebawem stanąć na podium światowego rynku usług carsharingu. – mówi Leszek Leśniak, Dyrektor Zarządzający PANEK Carsharing.

Carsharing to usługa, która na dobre wpisała się w sposób życia Polaków i która dzięki swojej dostępności rokrocznie gromadzi rosnące grono entuzjastów współdzielenia. Poprzez wygodną aplikację pozwala bowiem nie tylko użytkować samochód „tu i teraz” bez potrzeby jego posiadania. W znaczący sposób podnosi także bezpieczeństwo, daje możliwość spełniania marzeń czy powrotu do wspomnień. A wszystko rozpoczęło się w 2000 roku od jednego Daewoo Lanosa.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments