Techland opublikował pierwszy materiał z serii Audio Stories from the Dying City – audiobook „Rosemary”. Opowieść wprowadzi graczy w świat historii mieszkańców Dying Light 2 Stay Human.

Techland zaprasza do ogniska, razem z mieszkańcami The City. Gracze będą mogli poczuć się jak jedni z nich – skuleni nocą przy świetle lampy UV, przysłuchując się kolejnej z przerażających opowieści.

„Rosemary” to legenda miejska, prosto ze świata gry Dying Light 2 Stay Human, stworzona specjalnie dla osób, które lubią straszne historie, opowiadane nocą przy ognisku. Nagranie jest pierwszym z serii krótkich audiobooków o wydarzeniach tak niesamowitych, że choć trudno w nie uwierzyć, to podświadomie boimy się, że mogły mieć miejsce.

Audio story „Rosemary” to pierwsza historia z serii miejskich legend. Już niebawem Techland przedstawi więcej podobnych materiałów ze świata gry Dying Light 2 Stay Human, nie tylko w formie audio. W [country] wersji nagrania wystąpili: Paul Peterman (narrator), Bożena Baranowska (starsza kobieta) oraz Jerry Widuch jako młody chłopak.

W postapokaliptycznym świecie Dying Light 2 Stay Human jest wiele takich historii, a trudy przetrwania w mieście pełnym niebezpieczeństw są nieskończonym źródłem inspiracji. Przekazując je sobie podczas spotkań, mieszkańcy mogą zbliżyć się do siebie, pozwolić na odrobinę wytchnienia oraz odbudować kruche więzi społeczne. Uczą one także jak żyć i unikać kłopotów… a czasem po prostu służą zagłuszaniu dźwięków nocy, gdy z oddali usłyszeć można wychodzące ze swych legowisk monstra, a każdy szelest i krok za ścianą zwiastuje niebezpieczeństwo.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments