Firma TIMATE — producent systemu do zarządzania pracownikami i procesami w przedsiębiorstwach — została zaproszona do współpracy przez europejską organizację pozarządową wspierającą i promującą technologie, które podnoszą jakość życia i pomagają w rozwoju społeczeństw. TIMATE i EU Tech Chamber będą współpracować przynajmniej dwa lata.

Celem Europejskiej Izby Technologicznej jest zrzeszanie ludzi i organizacji, które podzielają wizję budowania wspólnej przyszłości opartej na technologii. Innowacje mają w tym świecie rozwiązywać problemy, wzmacniać pozycję obywateli i pomagać dbać o środowisko.

EU Tech zaprasza do współpracy firmy, które wpisują się w tę wizję rozwoju społeczeństw. Dzięki współdziałaniu dzielą się wiedzą, doświadczeniem i kontaktami. Przedstawiciele EU Tech promują technologie, które ich zdaniem są w stanie poprawić dobrobyt i wpłynąć na upowszechnienie cyfrowej transformacji w Europie.

TIMATE jest w pełni gotowy do tego, by wejść na rynki zagraniczne. Nasz system został przystosowany do działania w wielojęzycznym środowisku i odpowiada na potrzeby globalnych firm, którym zależy na poprawie jakości zarządzania pracownikami i procesami, na oszczędnościach, automatyzacji działań oraz na stałym wglądzie w to, jak działają poszczególne zespoły. Współpraca z EU Tech Chamber pomoże nam dotrzeć do potencjalnych klientów i partnerów biznesowych oraz technologicznych poza granicami Polski. — mówi Sebastian Młodziński, CEO TIMATE.

EU Tech przygląda się technologiom tworzonym w różnych krajach europejskich i wybiera te, które mają szansę podnieść konkurencyjność Unii Europejskiej na arenie międzynarodowej.

Cieszę się, że dołącza do nas TIMATE, który reprezentuje to, czego zawsze szukamy w firmach wchodzących do Izby: europejską innowacyjność, technologię i przedsiębiorczość. Nie mogę się doczekać naszej współpracy. — mówi Manuel Gonzalez Villavecchia, dyrektor Komisji Finansów w EU Tech Chamber.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments