Do sprzedaży trafiły słuchawki nauszne Philips Fidelio L3, które oferują połączenie doskonałej jakości dźwięku, pasywnej izolacji hałasu, aktywnej redukcji szumów ANC oraz przemyślanej konstrukcji. Seria Fidelio jest szczególnie popularna wśród audiofilów oraz twórców muzycznych nie tylko ze względu na bogate i idealnie odwzorowane brzmienie, ale też duży komfort noszenia oraz stylowe wzornictwo z najwyższej półki.

Bogaty i zrównoważony dźwięk

Wyjątkową jakość dźwięku w Philips Fidelio L3 gwarantują duże 40-milimetrowe przetworniki o specjalnej trójwarstwowej konstrukcji. Warstwa tłumiąca TPU została umieszczona między dwoma warstwami PEEK, czyli polimeru stosowanego w słuchawkach bardzo wysokiej klasy. Dwa mikrofony wbudowane w każdym nauszniku zapewniają krystalicznie czysty odbiór podczas rozmowy, znacząco redukując dźwięki z otoczenia.

Słuchawki oferują doskonałą izolację pasywną dzięki zastosowaniu wysokiej jakości pianki z pamięcią kształtu i miękkiej skóry powlekającej nauszniki. Wyróżnikiem tego modelu jest czteromikrofonowy system aktywnej redukcji hałasu Hybrid ANC. Słuchawki pozwalają na uzyskanie maksymalnego poziomu redukcji szumów bez przesunięcia w czasie i bez ingerencji w barwę odtwarzanej muzyki.

Za niezawodną łączność odpowiada Bluetooth 5.1, a wyjątkową jakość bezprzewodowego brzmienia gwarantuje obsługa kodeku Qualcomm aptX HD. W razie potrzeby model Philips Fidelio L3, który posiada certyfikat Hi-Res Audio, może odtwarzać muzykę w wysokiej rozdzielczości poprzez kabel dołączony do zestawu.

Wygoda użytkowania

Łatwość obsługi gwarantuje sterowanie dotykowe z opcją przeciągnięcia, stuknięcia i naciśnięcia, a w pełni zintegrowany Asystent Google i Alexa oraz funkcja Push-to-talk pozwalają na obsługę głosową. Dodatkowo po zdjęciu słuchawek muzyka wyłącza się automatycznie. Słuchawki wspierają również funkcję Google Fast Pair, która umożliwia ich sparowanie ze zgodnym urządzeniem z systemem Android za pomocą jednego przycisku – jeśli słuchawki znajdą się w jego pobliżu, automatycznie zostanie wyświetlony monit o nawiązaniu połączenia.

Model Philips Fidelio L3 oferuje doskonały czas pracy na baterii – 38 godzin odsłuchu oraz 32 godziny odtwarzania z włączoną aktywną redukcją hałasu (ANC) – a także bardzo szybkie ładowanie poprzez dołączony przewód USB-C i już 15 minut wystarcza na dodatkowe sześć godzin pracy.

Wyjątkowy design

Projektanci Philips Fidelio L3 postawili na połączenie bardzo wysokiego komfortu noszenia z eleganckim wyglądem oraz luksusowym wykończeniem. Metalowy pałąk został powleczony skórą Muirhead pozyskaną z odpowiedzialnych źródeł, zaś poduszki od wewnętrznej strony pokryto miękką skórą. Podobnie jak w przypadku pozostałych urządzeń Philips słuchawki wyróżniają się minimalistycznym europejskim wzornictwem, za co zdobyły nagrodę Red Dot Design 2020.

Słuchawki Philips Fidelio L3 są dostępne w rekomendowanej cenie 1499 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
liroy
liroy
2 miesięcy temu

Moja ulubiona linia premium. Mam soundbar z serii Fidelio i jakością dźwięku przebija niejedno kino domowe, które zajmuje kilka razy więcej miejsca.

Jesp
Jesp
1 miesiąc temu

Już dawno słyszałem plotki o tym, że mają pojawić się bezprzewodowe Philipsy Fidelio i czekałem na premierę 🙂 Na papierze wyglądają cudownie, nie mogę doczekać się pierwszych testów.