Firma Huawei zaprezentowała swoje nowe produkty, które już są dostępne do zakupu w Polsce. 

Huawei MatePad 11 

Huawei MatePad 11 to pierwszy tablet marki obsługujący częstotliwość odświeżania 120 Hz, zapewniający płynny obraz podczas wyświetlania szerokiej gamy treści, w tym wymagających gier i filmów. Podczas przeglądania stron internetowych i dokumentów, zawartość ładuje się szybciej. Wysoka częstotliwość odświeżania umożliwia również wprowadzanie pisma odręcznego w czasie rzeczywistym. Ekran tabletu został zaprojektowany tak, aby zminimalizować niekorzystny wpływ niebieskiego światła i migotania ekranu na oczy użytkownika – tablet uzyskał dwa certyfikaty TÜV Rheinland, potwierdzające obecność funkcji minimalizujących te zjawiska.

Sercem nowego Huawei MatePad 11 jest procesor Snapdragon 865. Urządzenie jest wspierane przez 6 GB pamięci operacyjnej i 128 GB pamięci wewnętrznej. Pojemność baterii tabletu wynosi 7250 mAh. Najnowszy tablet Huawei został wyposażony w 11-calowy wyświetlacz FullView o proporcjach 16:10, otoczony cieńkimi ramkami – ekran zajmuje aż 86% powierzchni panelu przedniego urządzenia. Wyświetlacz MatePad 11 obsługuje gamę kolorów DCI-P3 i wyświetlanie kolorów na poziomie 16,7 miliona, co pozwala na uzyskanie lepiej zdefiniowanych i realistycznych detali.

Pierwsze monitory premium od Huawei

Monitor Huawei MateView GT został wyposażony w 34-calowy wyświetlacz o proporcjach 21:9, którego krzywizna wynosi 1500R. Ekran urządzenia obsługuje rozdzielczość wynoszącą 3440 x 1440 pikseli. Wyświetlacz zwiększa dokładność odwzorowania kolorów, dzięki obsłudze przestrzeni barw DCI-P3. Każdy pojedynczy panel wyświetlacza jest fabrycznie skalibrowany tak, aby wyróżniał się wartością Delta na poziomie E <2. Co więcej, MateView GT obsługuje szczytową jasność 350 nitów. Współczynnik kontrastu wyświetlacza wynosi 4000:1.

Huawei MateView GT wyróżnia się też zintegrowanym soundbarem, na który składają się dwa głośniki, zapewniające dźwięk stereo 2.0. Soundbar jest osługiwany przez panel dotykowy RBG ze wbudowaną listwą świetlną, który umożliwia użytkownikowi łatwą regulację głośności za pomocą palca. Monitor został wyposażony w podwójny mikrofon, który odbiera dźwięk w promieniu czterech metrów i wspiera technologię inteligentnej redukcji szumów, co zapewnia wysoką jakość komunikacji, na przykład podczas gry zespołowej.

MateView – flagowy monitor Huawei do profesjonalnego zastosowania

MateView to ultrasmukły monitor, który został wyposażony w zaawansowany, 28,2-calowy wyświetlacz 4K+ o jakości Ultra HD, proporcjach ekranu 3:2 i rozdzielczości natywnej wynoszącej 3840 × 2560. W nowym monitorze Huawei zastosowano technologię FullView – wyświetlacz urządzenia zajmuje aż 94% przedniego panelu urządzenia. Obudowa MateView jest bardzo cienka, jej grubość wynosi jedynie 9,3 mm. Ramki urządzenia zostały wykonane z metalu, co w połączeniu z dużą powierzchnią użytkową ekranu sprawia, że monitor prezentuje się elegancko i nowocześnie.

Ekran MateView wyróżnia się też wiernym odwzorowaniem palety barw sRGB na poziomie 100%, z kolei paleta barw DCI-P3 jest odwzorowana na poziomie aż 98%. Urządzenie otrzymało certyfikat VESA DisplayHDR 400, co oznacza, że zapewnia obraz wysokiej jakości w technologii HDR. Monitor Huawei MateView wyróżnia się też funkcją bezprzewodowego łączenia ze smartfonem, tabletem lub laptopem Huawei. Dzięki technologii OneHop Projection użytkownik może na przykład obsługiwać aplikacje smartfona na ekranie monitora, edytować pliki zapisane na smartfonie, laptopie lub tablecie bezpośrednio na ekranie monitora, bez konieczności podłączania kabli.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments